denize sıfır aracı hangi sahile çekebilirim

gazbalas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi forumlar abilerim kardeşlerim size sorum olacak bu haftasonu olduğu için acil olarak yardım istiyorum arabayı denize sıfır olarak çekip denizi izleyebileceğim bir yer varmı? avrupa yakasında ikamet ediyorum kuzenime söz verdim denize sıfır aracı çekip içinde yemek yiyip çay içebileceğimiz bir yer?
yurt dışından geldiği için filmlerde görüp özenmiş benimde hiç bilgim yok denize sıfır aracı hangi sahile çekebilirim diye lütfen yardım edin:confused:

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manitacılık=kuzen gelcek :) olur oyle... ama bikaç (izmirde çekilen) dizide deniz kıyısına rampalarla aracı cektıklerını görmüştüm... İstanbulda elbet vardır bi sahil turu sonrası bu hayalınızı gerceklestırebılırsınız ;)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pierre lotiye çık;
ayazağaya gelmeden sağ tarafa yol verir aradan ortaköy e o ara sokaklarda çok güzel manzaralı yerler var ama polis rahat bırakmaz :D sarıyer yeniköy ün oralarda yukarılarda güzel yerler var;hem deniz hem istanbul...bebek civarı sahile geçersin..
sen en iyisimi beşiktaş sahilden koyver sarıyer bahçeköy e doğru...sarıyerde türbe diye bir yer var...köprü boğaz..vay canını yiyim oraların...emirgana geçebilirsin...

anadoluya geç modada tarihi moda iskelesiyle karışık bahçe & bahçe vardır...arabanla takılırsın hava açıksa manzara güzeldir,üsküdar sahilden geç kızkulesi nin oraları sevebilirsin,ordan çık tepeye,köprü manzarasıyla karışık,kalamışta biraz huzur alabilirsiniz,fener de otoparka girebilirsiniz ama pek tavsiye etmem neyle karşılaşacağınız belli olmaz :) ama güzel mekanlarda var,kahvede takılırsın,cool takılayım dersen gir posh a,marinada bir tur at..moss ta takıl fener den bir geçin...(mahallemdir oralar)
çamlıcada yerler kısıtlı daha doğrusu kalabalık...oooooohh içimi döktüm...
vay arkadaş istanbulun krizi de denizide bitmez,heryer deniz bana deniz soruyon :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
florya sahılıne cekebılırsın mesela ıspark var tam gun 5 tl hmm ortakoyde cekebılırsın bebekte cekebılırsın sarayburnunda batık gemı var oraya cekebılırsın sarıyerde var sen sahıl kesımlrını bana sorcan hocam ıstanbulu karıs karıss gezdım vallaha :D yer tarıfı ıstersen pmden ulas

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ahahaha gerçekten "acil" kısmı beni benden aldı.

Ya sene 2005 de bende bir yere gitmiştim Ankarada. "Aşıklar Tepesi" diyorlar.bakındım sordum soruşturdum neresi olduğunu bulamadım. Var mı bilen ? AOÇ nin oralarda dediler ama yok gez gez bulamadım.

AOÇ yıllar evvel vatandaşa açıktı, bizler oralara piknik yapmaya giderdik. Son yıllarda AOÇ vatandaşa kapatılıp orduya, spor kulüplerine, siyasilere ve yandaşlara tahsis edilir oldu :(.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AOÇ yıllar evvel vatandaşa açıktı, bizler oralara piknik yapmaya giderdik. Son yıllarda AOÇ vatandaşa kapatılıp orduya, spor kulüplerine, siyasilere ve yandaşlara tahsis edilir oldu :(.

tüh :( acaba o tepe sizin bahsettiğiniz kapatılan bölgede mi savaş bey ? Bütün ankarayı çok net gördüğümü hatırlıyorum sadece

gazbalas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manitacılık=kuzen gelcek :) olur oyle... ama bikaç (izmirde çekilen) dizide deniz kıyısına rampalarla aracı cektıklerını görmüştüm... İstanbulda elbet vardır bi sahil turu sonrası bu hayalınızı gerceklestırebılırsınız ;)

valla kardeş manitacılık olsa söylerdim çekinecek bişi yok ama cidden kuzen geldi :D