Delphi disk balata

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
TRW kullandım daha önce bende çok memnun kaldım hem ses yapmadı hem frenlemesi iyidi.. Hem disk hem balata alacağım için TRW fiyatı yüksek kalıyor. Disk farklı balata farklı marka almayı tavsiye etmiyorlar o yüzden ikisinide tek markadan bakıyorum. Bosch fiyatı da uygun sorunsuz mudur ses vs. gibi bir problem olmaz mı?
Tabiki en kaliteli Markalar Brembo, Bosch, Trw tabiki bana göre. Ama aşağı yukarı Bosch ta TRW ye yakındır aralarında en fazla 100 150 TL oynar. Ama biliyorsunuz ne kadar ekmek o kadar köfte. He alabilirseniz Brembo alın sonra unutun frenleme sistemini ama aşağı yukarı 350 400 TL fazladır.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Bu arada araç ne ona göre bir fiyat bakıyım isterseniz 3 firmadanda.

ahmetgnc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada araç ne ona göre bir fiyat bakıyım isterseniz 3 firmadanda.
Astra J 1.4. Brembo supercharger bir otomobilim olmadığı sürece düşünmem açıkçası :) Bosch ve TRW arasındayım. TRW ön balata ve disk toplam 680tl, Bosch 620tl internette. 60tl fark için TRW tercih ederim sanırım. Boschun piyasada çakması olabiliyor diye duymuştum, güvendiğim sitede de stoğu yok.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Astra J 1.4. Brembo supercharger bir otomobilim olmadığı sürece düşünmem açıkçası :) Bosch ve TRW arasındayım. TRW ön balata ve disk toplam 680tl, Bosch 620tl internette. 60tl fark için TRW tercih ederim sanırım. Boschun piyasada çakması olabiliyor diye duymuştum, güvendiğim sitede de stoğu yok.
Brembonun üst serileri hariç diğer markalarda aşağı yukarı aynıdır. Ate de orj.le üretim yapıyor. Aracınız için üretiliyorsa oda listeye eklenebilir.

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Bu arada ikisini' de rica ediyorum takım alın hem disk hem balata ön arka, kaçmayın paradan sonuçta diğerleri bitmeden bu sefer bıraktığınız parça bitecek böyle kısır döngü şahsen ben öyle yaptım arka disklerim çok iyiydi ama ben tam takım aldım ön arka disk balata.