Defne Joy Fosterı rahmetle anıyoruz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazmayacam diyorum ama duramıyorum Savaş abi
Ölen dolayısı ile savunmasız bir kişinin arkasından atmak kolay tabii. bu cümlene üzüldüm aynı durumda sağ olan biri için de konu açın aynılarını yazayım cebimi ve adresimi de veririm ölü savunmasız olması değil kınama sebebimiz burda iki kutup gibi olduk dindar tanınan gazeteci ne demek abi bu ifade kimi bağlar
Benim vurgulamak istediğim ben mi yanlış anladım bilemiyorum gazeteler hep acındırdı hep böyle duygulu fon müzikleri eşliğinde verildi haberler durum budur mesele evde ne olduğu değildir o eve girmişsen her şeye kabulsun yeni tanışmıssın çünkü dünkü haberlerde de kadının bağırdığı ve çaresiz kaldığı yazıyor belki de arkadas sohbetine gitti ama işler umduğu gibi gitmedi mesele evli bir kadının o saatte yeni tanıstığı biriyle yalnız eve gitmesidir bence
katil olur sapık olur herşey olur neden gidiyorsun evdeki bebeğine değistiğin nedir ben onu sorguluyorum
sayfalarca da yazsak anlaşamayacağımızı da biliyorum o yüzden kilit yemeli konu diyorum

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Biz Turkler yapi olarak tarttismayi beceremeyen bir toplumuz. O yuzden konunun degil, bizim kilitlenmemiz lazim.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok mu önemli ya ister rahmetle anılsın ister nefretle. Daha önemli konular varken bu konuyla vakit kaybedildiği yeter artık...

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim imkanım olsa basın için bazı kısıtlamalar getiririm. İyice araştırılmadan, haber yapıyoruz diye saçma sapan yazılar yazıp kimbilir kaç kişinin canını yaktılar. Yalan yanlış şeyleri haber diye ilk sayfadan koca koca puntalarla yazanlar iş tekzipe gelince arada bir yerde en küçük puntalarla özür diliyorlar. Özür yazısı en azından aynı puntalarla, aynı sayfada verilmeli ki yaptıklarının ne kadar yanlış olduğu ortaya çıkmalıdır. Bunca yıldır dikkatimi çeken bir diğer hususda, bu gazeteci milleti bir kar tanesi gibi bembeyaz, bir bebek kadar masumlar. Siz şimdiye kadar suça karışan bir gazeteci haberine denk geldiniz mi? Onlarla veya aileleri ile ilgili kanunsuz/şık olmayan bir haberin manşetten verildiğini hiç gördünüz mü? Kendimi bildim bileli Apti İpekçi konusu işlenir, H.Dink bile basın şehidi diye baş taçı edilir ama bu ülkenin TV leri istiklal gazilerinin, vatan için canını veren gerçek şehitlerin vefat haberlerini bile araya sıkıştırarak vermediler mi? İşte tıpkı bu gün olduğu gibi, dindar tanınan bir gazetecinin oğlunun içkili bir yerde ne işinin olduğunu, evli bir kadını ne amaçla evine getirdiğini (öyle ifade edildiğii için), içkisine N.Alço misali birşey katıp katmadığını (belki de bunun için ambulans çağırmadı), nasıl oluyorda aynı gün tanıştığı biri ile aralarında duygusal bir bağ oluştuğunu, ölüm riski olan bir kişiyi bir nevi resmen ölüme terk ettiğini hiç kimse sorgulamıyor, acaba bu şahıs bir gazeteci olduğu için mi korunuyor. Ben savcı olsam bu vatandaşı zamanında neden ambulans çağırmadığı için başını iyice ağrıtırım. Neden ambulans çağırmıyorda, kapı kapı doktor peşinde koşturuyor, kockocaman adamın aklına neden 112 yi aramak gelmiyor, ne saklıyorda evde kendisi tedavi yapmaya kalkıyor bunların sorgulanması da gerekmez mi? Ölen dolayısı ile savunmasız bir kişinin arkasından atmak kolay tabii.

doğru söze ne denir ama bugün haberlerde adamın ifadesi şu şekilde seviştik ama ilişkiye girmedik demiş yalanmı gerçekmi bilemiyorum kadının kocasına yazık yaa hadi kocası karısına sahip çıkmamış ama o bebek için çok kötü bir durum

Son düzenleme:

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ha bende üzlüldüm ama şunuda demeden rahat edemicem.
sen evli bir cocuk sahibi insansın o gece tanıştıgın birinin evinde ne işinvar nasılbir aile tablosu bu senin kocan nerde cocugunun yanında neden deyilsin o saatte bunları hic kimse sormuyor dogrusu...
nereye gidiyoruz oturup bir düşünelim....

"Yapmayın artık yaa!! yapmayın ...Bilmediğiniz ve izlediğiniz olaylara sürüklenip tartıştığınız konu kişi üzerinden...
Açın bir konu başka bir konu genel insanlar üzerinden evlilikte doğrular yanlışlar güle oynaya tartışalım...Ama yapmayınnn!!! vallahi ayıp ya sanki yanındaydınız Rahmetlinin!! ayıp size yaşınıza yaşamışlığınıza ..OLAN dediğiniz şey olduğu söylenilen ama doğrumu değil mi bilmiyorsunuz kişi üzerinden konuşmayı bırakın yaa yeter!!"

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim imkanım olsa basın için bazı kısıtlamalar getiririm. İyice araştırılmadan, haber yapıyoruz diye saçma sapan yazılar yazıp kimbilir kaç kişinin canını yaktılar. Yalan yanlış şeyleri haber diye ilk sayfadan koca koca puntalarla yazanlar iş tekzipe gelince arada bir yerde en küçük puntalarla özür diliyorlar. Özür yazısı en azından aynı puntalarla, aynı sayfada verilmeli ki yaptıklarının ne kadar yanlış olduğu ortaya çıkmalıdır. Bunca yıldır dikkatimi çeken bir diğer hususda, bu gazeteci milleti bir kar tanesi gibi bembeyaz, bir bebek kadar masumlar. Siz şimdiye kadar suça karışan bir gazeteci haberine denk geldiniz mi? Onlarla veya aileleri ile ilgili kanunsuz/şık olmayan bir haberin manşetten verildiğini hiç gördünüz mü? Kendimi bildim bileli Apti İpekçi konusu işlenir, H.Dink bile basın şehidi diye baş taçı edilir ama bu ülkenin TV leri istiklal gazilerinin, vatan için canını veren gerçek şehitlerin vefat haberlerini bile araya sıkıştırarak vermediler mi? İşte tıpkı bu gün olduğu gibi, dindar tanınan bir gazetecinin oğlunun içkili bir yerde ne işinin olduğunu, evli bir kadını ne amaçla evine getirdiğini (öyle ifade edildiğii için), içkisine N.Alço misali birşey katıp katmadığını (belki de bunun için ambulans çağırmadı), nasıl oluyorda aynı gün tanıştığı biri ile aralarında duygusal bir bağ oluştuğunu, ölüm riski olan bir kişiyi bir nevi resmen ölüme terk ettiğini hiç kimse sorgulamıyor, acaba bu şahıs bir gazeteci olduğu için mi korunuyor. Ben savcı olsam bu vatandaşı zamanında neden ambulans çağırmadığı için başını iyice ağrıtırım. Neden ambulans çağırmıyorda, kapı kapı doktor peşinde koşturuyor, kockocaman adamın aklına neden 112 yi aramak gelmiyor, ne saklıyorda evde kendisi tedavi yapmaya kalkıyor bunların sorgulanması da gerekmez mi? Ölen dolayısı ile savunmasız bir kişinin arkasından atmak kolay tabii.

"Haklısın Savaş Ağbi..Kimse mesleğini yanlış kullanmamalı bencede,, günlerdir TV izlemeyen biri olarak bazı yazıları çok abartıldı diye takip ettim.Buradan pay almaya çalışan bazı medya çalışanlarını takip ettim.Bu günde pek Sayın Hıncal Uluç un gazetedeki numarasına faks çektim..Olayı başka platform da kendini savunacak kişiler tarafından BİLİNEN gerçeklerle tarışabilmeyi beceremeyen herkese karşıda susmamayı insanlık sorumluluğu bilirm."

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ölen dolayısı ile savunmasız bir kişinin arkasından atmak kolay tabii. bu cümlene üzüldüm aynı durumda sağ olan biri için de konu açın aynılarını yazayım cebimi ve adresimi de veririm ölü savunmasız olması değil kınama sebebimiz burda iki kutup gibi olduk dindar tanınan gazeteci ne demek abi bu ifade kimi bağlar
Benim vurgulamak istediğim ben mi yanlış anladım bilemiyorum gazeteler hep acındırdı hep böyle duygulu fon müzikleri eşliğinde verildi haberler durum budur mesele evde ne olduğu değildir o eve girmişsen her şeye kabulsun yeni tanışmıssın çünkü dünkü haberlerde de kadının bağırdığı ve çaresiz kaldığı yazıyor belki de arkadas sohbetine gitti ama işler umduğu gibi gitmedi mesele evli bir kadının o saatte yeni tanıstığı biriyle yalnız eve gitmesidir bence
katil olur sapık olur herşey olur neden gidiyorsun evdeki bebeğine değistiğin nedir ben onu sorguluyorum
sayfalarca da yazsak anlaşamayacağımızı da biliyorum o yüzden kilit yemeli konu diyorum

"Değer yargılarınızı yada yanlış bulduğunuzu eleştirmiyor kimse..ama yer yanlış olay yanlış kişi yanlış..bu sebeple doğru yerde doğru zamanda konuşmalı insan...Hoca cenaze namazına durmadan sorduğunda nasıl bilirdinize arkadan tek ses Kötüydü ayıp şekilde öldü demeyiz..Anlatabildim mi..Bahsettiğiniz olayı tartışabiliriz aynı fikire varabiliriz...Ancak Kesin BİLMEDİĞİNİZ önyargınızla celallendiğiniz ve en önemlisi Ölmüş yargısı Allaha kalmış kişi olmamalı anlatabiliyormuyum ??"

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baştan beri yazılanları okudum, tek söylenecek cümle var ölünün arkasından ne olursa olsun KONUŞULMAZ ! Belki kanında çıkması mümkün olmayan bi hap verdiler, belki uyuşturucu verdiler ? Bilebilirmisin ya ne olduğunu ? Zorla o eve götürülmediğini nerden biliyorsun nerden ? Ayıptır ya kendini savunamayacak bir insanın arkasından Allah aşkına biraz düşünüp yorum yapın ...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok uzun olmuş yazılar biri iki üç satırla özetleyebilirmi :D :D netice nedir :D hepiniz cehennemlerde yanacaksınızmı mı yoksa yaşasın özgür laik düşünce mi :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...