DeDe Corsa :)

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah ya Cok güzel'bi deyişim sürecine girmiş,herşeyi cok beyendim o kapidaki sticker hoşuma gitmedi sadece .s ama siz beyendiyseniz sorun yok... Bende En başta şerit şerit diyorum , ruhsat 'da çift renk yazmasi lazim mi bişe dediler o işten soğuttular .

Güzel dileklerin için Teşekkür ederim . Kapı ' daki şeritler işin aslı benimde çok hoşuma giden bi uygulama olmadı ama sol arka kapı alt kısmındaki çiziği absorbe edebilmek adına da benim için en mantıklı seçenekdi sanki :) . Kardeşim şerit olayına da gelirsek . Normal de , ruhsat ' a işletmek gerekli bi uygulama . Ama yaklaşık 6 senedir ; egzoz , ses , filtre sistemi ve şerit , film gibi yasal olmayan şekilllerde araç kullanıyorum . Bir tane bile bu konu ile ilgili cezai işlem ' e maruz kalmadım . Bu konun böyle olmasının sonucunu da , düzgün araç kullanımı ve küçük bi yüzdelik dilim olarakda şans faktörü olduğuna bağlıyorum . Sonuç olarak şerit olayında , karar senin :) . Yardım ve destek gerekli her konuda , ben buralardayım :) ...

headuser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel dileklerin için Teşekkür ederim . Kapı ' daki şeritler işin aslı benimde çok hoşuma giden bi uygulama olmadı ama sol arka kapı alt kısmındaki çiziği absorbe edebilmek adına da benim için en mantıklı seçenekdi sanki :) . Kardeşim şerit olayına da gelirsek . Normal de , ruhsat ' a işletmek gerekli bi uygulama . Ama yaklaşık 6 senedir ; egzoz , ses , filtre sistemi ve şerit , film gibi yasal olmayan şekilllerde araç kullanıyorum . Bir tane bile bu konu ile ilgili cezai işlem ' e maruz kalmadım . Bu konun böyle olmasının sonucunu da , düzgün araç kullanımı ve küçük bi yüzdelik dilim olarakda şans faktörü olduğuna bağlıyorum . Sonuç olarak şerit olayında , karar senin :) . Yardım ve destek gerekli her konuda , ben buralardayım :) ...

Anladim.Sonucta sticker istediginiz de sokersiniz. Ama yinede super bi uyum var masallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende beğendim... ben şansıma güvenmediğimden dolayı ruhsat değiştirmeden yapmak istemedim :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
gue8.jpg
[/IMG]

wmg6.jpg
[/IMG]

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam itibari ile 3M Zindan Spec Cam Filmlerimiz de görevlerine başladı :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Murat resimler gözüküyor demi?

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
- Color Edition Style Stop Karartma ,
- Color Stripes Donanım uygulaması ,
- Color Stripes Donanım Style Difüzör Kaplaması ve
- Opel Motor Sport Turkey Sticker uygulamaları çıkarıldı .

- 35 mm Vogtland Spor Yay ,
- Brembo Kaliper Kapakları ,
- Kampanalar Kırmızı Renk uygulamaları yapıldı ve
- 17" Lastik Takımı alındı .

Kısa bi zaman sonra , jant modifikasyonuna gidicem . Jant değişimi öncesi son yapılanlar foto ' larını nasibse C.tesi günü çekicez . Son hali ile DeDe yakında burda olacak :)