debriyaj üst merkezi sorunu

mavibere34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1 kez hidrolik debriyaj rulmanı ve 2 kez debriyaj üst merkezi değişti. sonuç yine aynı.. debriyaj sabah boş .biraz kullanınca sertleşiyor. yani en fazla 8-9 ay arayla değişti.

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1 kez hidrolik debriyaj rulmanı ve 2 kez debriyaj üst merkezi değişti. sonuç yine aynı.. debriyaj sabah boş .biraz kullanınca sertleşiyor. yani en fazla 8-9 ay arayla değişti.

Yazı pek anlaşılır olmamış. siz debriyajıon nesinden şikayetçisiniz? debriyaj sabah boş demişsiniz nasıl boş? sertleşmesindenmi şikayetçisiniz yoksa farklı birşeydenmi ?

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj üst merkezinin 2 defa değişmesi de ilginç, o parça öyle hemen eskiyen bozulan bir parça değil ki.

murat esbeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam aracım 2010 1.6 astra h 64500 yeni aldım debriyaj sertdi birde kalkışlarda çat diye ses geliyordu ustaya gittim debriyaj baskı balata ve üst set komple değişti 1300 tl ancak debriyaj eskisinden daha sert oldu ve hatta eşim kullanamıyor şu an o kadar sert sebebi nedir acaba yine çok para kaptırmak istemiyorum, kendi servisi kötü opelin burada başka ustaya gittim böyle oldu, sorun değil aracı yeni aldım debriyaj baskı balata yenilendi ama dahada sertleşti debriyaj yardım lütfen