Debriyaj bilyası dağılmış

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Debriyaj bilyası dağılmış

aracınızın garantisi yok mu?

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
aracınızın garantisi yok mu?

Garantisi 17'şubatta bitti. Ama servisin söylediği garantiniz devam bile etse bu garanti kapsamında ödenmezdi !!!

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başta bilya dağıldı deyip 2000 tl hesabı nasıl çıkarttılar?şanzımanı sökerken kendileri kırdı belki?

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun hocam yaziktir günahtir bu servislerde insaf yok 20000 tl şanzıman mi olur  046thumbsdown

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun işiniz zor. garanti bittiği için çok uğraştırcaklardır. 046thumbsdown walll

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sallierim link' Alıntı:
başta bilya dağıldı deyip 2000 tl hesabı nasıl çıkarttılar?şanzımanı sökerken kendileri kırdı belki?

Bence de. Bu ihtimal değerlendirilmeli ve şikayet dilekçesinde mutlaka dile getirilmeli... Çok çok geçmiş olsun. Okurken biz bile çılgına dönüyoruz. 20.000 TL nedir yahu?

BugattiV

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Okuyunca kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm. Geçmiş olsun. Servise, Almanya'ya kabul ettiremezseniz;
Başka bir arkadaşın da belirttiği gibi hakem heyetinin görev sınırlarını aştığından Tüketici Mahkemesine gitmeniz gerekiyor. Eğer başka bir yerde yaptıracaksanız bile önce mahkemeden tespit talebinde bulunun. Bu durumun kullanıcı hatası mı yoksa gizli ayıp mı olduğunu tespit ettirin. Sonrasında davanızı açın.
Dava ve tespit işlemleri için güvendiğiniz bir avukatla görüşmeniz iyi olur.
Umarım bunlara gerek kalmadan ayıbı kabul ederler.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun dışardan bir şanzıman ustasına sordunuz mu kaça çıkar diye 032questn İkitelli Atatürk sanayi sitesinde şanzımancı Birol usta var, ikitelli organizede başka ustalarda var dolapdere sanayi sitesinde otobüs şanzımanı dağıtıp topluyor adamlar orası İstanbul vardır elbet bir doktoru biraz araştırmak lazım.

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah'a şükür bugün itibariyle 3230 TL'ye aracımın sıkıntılarını hallettim. Almanya opele direk olarak yazdığım şikayet mailine anında dönen almanlara teşekkür ediyorum. şanzımanın %100 ünü karşıladılar baskı balata debriyaj bilyası ve Volant I ise ben ödedim.Normalde volantında şanzımana bağlı garantiden değişmesi için uğraştın ama olmadı bunada şükür. Aracımı bugün itibariyle almış bulunuyorum ve şu an itibariyle satışa çıkarıyorum arkadaşlar. Sahibinden.com a girmeden önce ilgilenen arkadaşlar var ise burda özelliklerini belirtim;

-2012 model cosmo disel 41000 km de
- herhangi bir kazam ve boyanan bir parça yok
- şanzımanı ve baskı balatası yeni değişmiş :)
- ekstra necvox navigasyon  mevcut
- cam filmi yaptırmıştım ancak ceza yiyince söktürmek durumunda kaldım :(
- krater koruma mevcut
-aracımı aldığım günden beri 3 ü ziabart 1 i villams olmak üzere 4 defa boya koruma yaptırdım

Aracımın çok temiz olduğunu söyleyebilirim. Sadece vw cc almayı planlıyorum ve başımdan geçen servis problemlerinden dolayı  aracımı satıyorum...

Fiyat olarak 53000 TL düşünüyorum. Resimleri sahibindene en kısa sürede eklenince link olarak burdan verebilirim. Ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xisunknown link' Alıntı:
Allah'a şükür bugün itibariyle 3230 TL'ye aracımın sıkıntılarını hallettim. Almanya opele direk olarak yazdığım şikayet mailine anında dönen almanlara teşekkür ediyorum. şanzımanın %100 ünü karşıladılar baskı balata debriyaj bilyası ve Volant I ise ben ödedim.Normalde volantında şanzımana bağlı garantiden değişmesi için uğraştın ama olmadı bunada şükür. Aracımı bugün itibariyle almış bulunuyorum ve şu an itibariyle satışa çıkarıyorum arkadaşlar. Sahibinden.com a girmeden önce ilgilenen arkadaşlar var ise burda özelliklerini belirtim;

-2012 model cosmo disel 41000 km de
- herhangi bir kazam ve boyanan bir parça yok
- şanzımanı ve baskı balatası yeni değişmiş :)
- ekstra necvox navigasyon  mevcut
- cam filmi yaptırmıştım ancak ceza yiyince söktürmek durumunda kaldım :(
- krater koruma mevcut
-aracımı aldığım günden beri 3 ü ziabart 1 i villams olmak üzere 4 defa boya koruma yaptırdım

Aracımın çok temiz olduğunu söyleyebilirim. Sadece vw cc almayı planlıyorum ve başımdan geçen servis problemlerinden dolayı  aracımı satıyorum...

Fiyat olarak 53000 TL düşünüyorum. Resimleri sahibindene en kısa sürede eklenince link olarak burdan verebilirim. Ilgilenen arkadaşlara duyurulur.

sıkıntılar için üzüldüm ilk ve son olur inşallah.

hayırlı satışlar :)