Debriyaj Balatası Parça ve İşçilik Fİyatları

astrann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese selam. ben sitenin yeni üyesi sayılırım ve bu konuda benim ilgimi çekti cünkü 1 hafta içinde bende baskı balata setini degiştirecem vectra cd nin cünkü debriyaj cok yukardan kavrıyo. tam bir net cevap bulamadım. acaba ugur kardes ne yaptı degiştirdimi? degiştirdeyse fiyatı? yazarsa sevinirim..

merhaba; debriyaj çok yukardan kavrıyor derken, debriyaja tam sonuna kadar basmadan vites değiştirebiliyorum mu demek istiyorsun; böyleyse değişme zamanı geldi mi demektir.
debriyaj balata değişimi geldiğinin başka göstergeleri nelerdir?

aopelr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Bugün servisten debriyaj balata seti değişimi için fiyat aldım. kampanyalı fiyatı 1100 dediler. fiyat bana çok yüksek geldi. bi fikri olan var mı? İkincisi balata seti değişimi kaç kmde yapılmalıdır? benim arabamın debriyajı biraz yukardan kavrıyor gibi geliyor. bu komple değişim için yeterli sebep midir? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

posion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben 2 gün önce değiştirdim aracım astra g şimdi fiyat listesini yazıyorum
Baskı Balata Sach (Kimse önermiyor ama Luk'un Revizyon görmüş ve yan sanayileri çok var piyasada oyuzden Sach tercih ettim ve çok menunum revizyon yapan biyere gittim ellerinde okadar çok Luk marka debriyaj balatası vardıkı gözlerime inanaadım birebir orjinal gibi duruyor dikkat etmek lazım)
Bilya çok önemli bu konuda yan sanayileride var revizyon görmüşleride ama ben orjinal parça kullandım GM Şimdi Fiyatları yazıyorum

Baskı Balata (Sach) 150 tl
Bilya (Orjinal GM) 250 tl
İşçilik 150 tl
Toplam 550 tl

aopelr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol Mert, nerde değiştirdiğini sorabilir miyim? Bu bana servisin verdiği fiyat. Senin söylediğinse tam yarı fiyatı. Benim bu konuda fazla bilgim yok. Acaba bu balata seti dedikleri şeyde baskı balata ve bilyadan başka bir şey var mı? Bir de arabanın Astra H olması birşey değiştirir mi?

posion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır Debriyaj Set'in içinde Baskı Balata Ve Bilya(Rulman) vardır bilya tercihe göre değiştirilebilir ama debriyaj bittiğinde değiştirmek en mantıklısıdır neden diceksin bilya bozulduğu zaman tekrar işçilik vericeksin tekrar bilya almak zorunda kalıcaksın arabana uzun ömürlü kafan rahat binmek istersen değiştirmek en doğrusudur Şimdi sana Astra H kasa hakkında bişey soylemem doğru olmaz benim aracım G kasa opel garaj şaşmazda değiştirdim ben Hakan abinin yerinde site üyeleri bilirler Opelim.net Ailesi de genelde oraya gider sende git yada ara tedaylı bilgi vericektir sana