Daha önce konuşan bir araba gördünüz mü? Opel Corsa D ' de artık var :)

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık, neden 40 sn?
hocam k.bakmayın geç girebildim foruma. neden 40 saniye söyleyeyim . aracım dizel olduğu için kontağı çeviriyorum 25-30 saniye sanki araç motora yakıt pompalıyor gibi bir ses geliyor e haliyle bu ses kaydıda duyulmucak oyüzden 40.saniyede karar kıldım

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kontağı açınca yol duası okuyan basit bir sistem vardı, onun alt yapısını kullanarak mı yaptınız bunu?

:D yok hocam . gayet basit bir iş ilk olarak bu mp3ü aldım 10 tlye http://i.hizliresim.com/EVRbrv.jpg . içini açıp play tuşunu iptal ettim ve böylece alete akım gelince direk ses çalıyor 2.olarak 12 tlye ses bombası aldım onunda batarayasını iptal ettim . mp3 player ve ses bombasını 12 voltu 6 volta düşüren adaptöre bağladım .bu adaptörüde çakmağa bağladım. ses bombasıda bu http://i.hizliresim.com/j4WLX9.jpg . ses olayınıda google robottan çevirdim 512 mb lik hafıza kartına attım. aracı her çalıştırdığımda 0 dan başlıyor ses dosyası . bu kadar yani fazladan bir devre falan kurmadım adaptörde bu http://www.alibaba.com/product-detai...048682317.html

mtn1543

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kardeşimiz pohpohlanmayı ve egosunun şişirilmesini bekliyor belli ki..
Aksi takdirde, ilk postunda nasıl yaptığını da açıklardı..
Bence nasıl yaptığını sormayalım da kendi kendine çatlasın....

Keyfimizdenmi yazmadık ! Konuyu açarken vaktim yoktu kısa kestim . Daha sonra ailede bi vefat oldu giremedim !.şimdi girdim soruları tek tek cevapladım ve anlattım nasıl olacağını.Sonra sizin bu yazısını görünce sinirim hopladı. Ayrıca çatlayacak olsam bu konuyu ne açarım nede kimseyle paylaşırım.Biz burada insanı kıskandırmak gibi bir niyetimiz yok birbirimizle yardımlaşıyoruz.Neyse artık ne deyim sizin bu yaptığınız yargısız infazdır.Admin kardeşimizde beni banlıyorsa banlasın.Zaten bu forumla işim kalmadı sizin sayenizde . saygılar

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinize sağlık, sonuçta uğraşıp yapmışsınız. Canınızı sıkmayın. forum ortamında böyle şeyler olur. Aslında yaptığınız güzel bir uygulama, geliştirilebilir.

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Keyfimizdenmi yazmadık ! Konuyu açarken vaktim yoktu kısa kestim . Daha sonra ailede bi vefat oldu giremedim !.şimdi girdim soruları tek tek cevapladım ve anlattım nasıl olacağını.Sonra sizin bu yazısını görünce sinirim hopladı. Ayrıca çatlayacak olsam bu konuyu ne açarım nede kimseyle paylaşırım.Biz burada insanı kıskandırmak gibi bir niyetimiz yok birbirimizle yardımlaşıyoruz.Neyse artık ne deyim sizin bu yaptığınız yargısız infazdır.Admin kardeşimizde beni banlıyorsa banlasın.Zaten bu forumla işim kalmadı sizin sayenizde . saygılar

İster darıl ister darılma... Yapılan iş ilginç olmakla birlikte, kurulan sistemin üç parça ile yapılması pek `aferin`i hakettirmiyor...