daha ne yapılabilir.

mehmet sönmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,henuz yeni üyeyim,arabamı alalı 8 ay oldu kafama göre bir şeyler yaptım aksesuar olarak,daha başka ne yapılabilir,yoksa böyle güzelmi duruyor?
yorumlarınız için şimdiden tşklr.

di-T2E6.jpg

di-1U34.jpg

di-A6W0.jpg

di-4NCG.jpg

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım olsaydı ve bir şeyler yapmak isteseydim jantlarınızı değiştirir...ve daha büyük incdeki jant takardım ve rengi siyah değilde gümüş renk olablirdi...ayrıca o yan marşpiyerler ve davlumbaz kenarlarında olan siyahları beyaza boyayıp beyaz bir araba çıkartırdım...karşıma..tabi bunlar benim zevkim...herkezin düşüncesi farklı olabilir....

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın güzel fakat aracı çok boğmadan yan marşpiyelleri beyaza boyayıp ön ve arkayada marşpiyel alıp takım yapabilirsin ve kesinlikle jantlarını ofsetli gümüş ren bbs rs tarzı bir jantla değiştir. 3.5 cm yayda taktımı mükemmel olur.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klise olmus bi laf olacak ama zevkler ve renkler tartisilmaz.
oncelikle jantları sokerdim. güzel ince yanaklı bi jant alirdim.
ardindan tavandaki siyah folyoyu sokerdim. tavana folyo beyaz arabaya yakisiyor ama sedan veya hacimli hb araclara yakisiyor bu nedenle bana hitap etmedi.

isa241993

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marşpiyellerin ve çıtaların boyanmasına gerek yok. Bbs Rs yada Spoon jant taksaydın daha iyi durabilirdi. Bi spor yayı eksik basık araba her zaman daha güzel duruyor.Bide kapı direklerine felan siyah yapman pek hoş durmamış arabanın kendi renginide belli etmek lazım buda benim görüşüm saygılar

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence arabanın siyah-beyaz dengesi tam olmuş. Arkadaşların da dediği gibi daha güzel bir jant olarak. Bence aracın dışına yapılacak pek bir şey kalmamış.
Aracın içini düşünürsek şunları tavsiye edenilirim:
1. Olmazsa olmaz bir kolçak (Ben yeni taktırdım, 1 hafta oldu ve inanılmaz rahat, sanki arabanın çekişi bile daha iyi oldu :D)
2. Orta konsol ne halde bilmiyorum ama oraya karbon fiber yapabilirsin
3. Dokunmatik ekran bi navigaston dvd tv vs takılabilir,
4. Kadrana krom halka ve kadranın arka planını değiştirebilirsin,
5. Zemin aydınlatması,
6. İç aydınlatmaları LED yapabilirsin,
7. Kapı kollarını ya kaligrafi kalimeyli boyarsın ya da krom folyo ile kaplayabilirsin,
8. Otomatik kararan dikiz aynası, otomatik ayarlanan aynalar hatta katlanır ayna da yapabilirsin.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yan marşpiyerler ve davlumbaz kenarlarında olan siyahları beyaza boyayıp Bi spor yayı eksik basık araba her zaman daha güzel duruyor

mehmet sönmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım olsaydı ve bir şeyler yapmak isteseydim jantlarınızı değiştirir...ve daha büyük incdeki jant takardım ve rengi siyah değilde gümüş renk olablirdi...ayrıca o yan marşpiyerler ve davlumbaz kenarlarında olan siyahları beyaza boyayıp beyaz bir araba çıkartırdım...karşıma..tabi bunlar benim zevkim...herkezin düşüncesi farklı olabilir....
jantlarıda yeni almıştım,benim hoşumada gitmişti.
Aracın güzel fakat aracı çok boğmadan yan marşpiyelleri beyaza boyayıp ön ve arkayada marşpiyel alıp takım yapabilirsin ve kesinlikle jantlarını ofsetli gümüş ren bbs rs tarzı bir jantla değiştir. 3.5 cm yayda taktımı mükemmel olur.
yan marşpiyelleri beyaza boyatınca boğar gibime geliyor,
klise olmus bi laf olacak ama zevkler ve renkler tartisilmaz. haklısın.
oncelikle jantları sokerdim. güzel ince yanaklı bi jant alirdim.
ardindan tavandaki siyah folyoyu sokerdim. tavana folyo beyaz arabaya yakisiyor ama sedan veya hacimli hb araclara yakisiyor bu nedenle bana hitap etmedi.

yan kapi citalarini ve marspiyelleri arabanın rengine boyatirdim.
yan kapı çıtaları karbon sökülebilir,fakat hatcbek görüntüsü veriyor.
yere bas bin gitsin kazasızı belasız.
tşklr ederim.
Marşpiyellerin ve çıtaların boyanmasına gerek yok. Bbs Rs yada Spoon jant taksaydın daha iyi durabilirdi. Bi spor yayı eksik basık araba her zaman daha güzel duruyor.Bide kapı direklerine felan siyah yapman pek hoş durmamış arabanın kendi renginide belli etmek lazım buda benim görüşüm saygılar
normalde jantlar 14 inç ben 15 taktım,yanaklarda ince çukurlarda ve tümseklerde fazlaca vuruyor,yay koyarsam yere basık şahin veya 106 gibi olacak.
Bence arabanın siyah-beyaz dengesi tam olmuş. Arkadaşların da dediği gibi daha güzel bir jant olarak. Bence aracın dışına yapılacak pek bir şey kalmamış.
Aracın içini düşünürsek şunları tavsiye edenilirim:
1. Olmazsa olmaz bir kolçak (Ben yeni taktırdım, 1 hafta oldu ve inanılmaz rahat, sanki arabanın çekişi bile daha iyi oldu :D)
2. Orta konsol ne halde bilmiyorum ama oraya karbon fiber yapabilirsin
3. Dokunmatik ekran bi navigaston dvd tv vs takılabilir,
4. Kadrana krom halka ve kadranın arka planını değiştirebilirsin,
5. Zemin aydınlatması,
6. İç aydınlatmaları LED yapabilirsin,
7. Kapı kollarını ya kaligrafi kalimeyli boyarsın ya da krom folyo ile kaplayabilirsin,
8. Otomatik kararan dikiz aynası, otomatik ayarlanan aynalar hatta katlanır ayna da yapabilirsin.

yan marşpiyerler ve davlumbaz kenarlarında olan siyahları beyaza boyayıp Bi spor yayı eksik basık araba her zaman daha güzel duruyor
galiba jantları değiştireceğim sadece,ilk başta şu jantları satışa çıkarmam gerekecek,yorum yapan fikir veren herkeze tşklr ederim,saygılar.