Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi aldım arkadaşlar..

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Dacia Sandero Stepway 1.5 dCi aldım arkadaşlar..

Tolga abi yeni aracın hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Togi hayirli olsun demicem demistim cunku.  005hihih
Laa butun markalari kullandin astrayi satarsin artik.
Sonucta tam akcay icin bi araba almisin sel oldugu zaman + bozuk berbat yollarda problem yasamazsin
Tekrar hayirli olsun kardes.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

canavarın fotolarını da bekliyoruz :)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun Tolga... Kurbanını kestirdin mi? :)

dh458745

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eşim acaba arabayı şurayamı sürter burayımı vurur gibi kafamı kurcalayan sorulardan kurtulmak için :)şubat ayında bende bir tane dizel steapway aldım ( 35.250 ) şu ana kadar ara sıra bende biniyorum araç tüketim açısından çok komik değerler veriyor active select 140 bg benzinli cosmo ile karşılaştırıldığında resmen benzincinin yolunu unutuyorsunuz  :D
Araç ile yolda 80-90 km kadar bir sıkıntı yaşanmıyor ancak 100 km ve üstüne çıktığınız zaman yan koltukta oturan kişiyle zor konuşuyorsunuz kapılardan gelen rüzgar sesi buna izin vermiyor içeride bi fırtına patlıyor sanki :) arkadaşında yukarıda söylediği gibi lastiklerde balans var, bi kaç sefer antalya istanbul uzunyol yapalım dedik resmen jetlag olduk yol sonunda :D  boyası çok ince en ufak bi yere değdirseniz hemen kalkıyor. Kendi aracımı sonaxta kuyrup bekleyip yıkatırken bununla hiç öyle dertler olmuyor 2 tl ye benzinliklerdeki fırçalarla çözüyorum durumu :) Araç genel anlamda sevimli hoş gözüküyor astralara göre daha basit bir yapıda olduğu için arıza vs çıkarma derdi yok kapı içlerini elden geçirtiyorsunuz araba da sorun falan kalmıyor istediğiniz dağa bayıra vurun kendinizi modern zamanların  torosu gibi :)) Almayı düşünen arkadaşlara önerirmiyim bilmiyorum neden aldım bende bilmiyorum bir anlık eşimle kırmızının cazibesine takıldık sanırım  ;)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabada balans, rot ayarı ve bagaj kapağı sensörü ayarsızdı bugün hepsini hallettim, hayret ama 10 senedir girmediğim Renault servisindeki ilgi alaka neredeyse Toyota gibi olmuş, ana markam Opel e göre hayli yol almış Renault bayisi!

eraytly link' Alıntı:
Tolga abi yeni aracın hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın

Teşekkür ederim  :)

B֜LENT link' Alıntı:
Togi hayirli olsun demicem demistim cunku.  005hihih
Laa butun markalari kullandin astrayi satarsin artik.
Sonucta tam akcay icin bi araba almisin sel oldugu zaman + bozuk berbat yollarda problem yasamazsin
Tekrar hayirli olsun kardes.

Sağol adamım Astra şimdilik duracak, yerden yüksek karoser ve dizel kombinasyonu şimdiden hoşuma gitmeye başladı gibi, 1 seneye Astra yerini iyi bir esas oğlana bırakabilir  8)

sallierim link' Alıntı:
canavarın fotolarını da bekliyoruz :)

Aklımda güzel kardeşim  greatt

gradient link' Alıntı:
Hayırlı olsun Tolga... Kurbanını kestirdin mi? :)

Hayret aklıma bile gelmediği gibi elemanlar da hatırlatmadılar, sağol abi yarın kestireyim hemen.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dh458745 link' Alıntı:
Eşim acaba arabayı şurayamı sürter burayımı vurur gibi kafamı kurcalayan sorulardan kurtulmak için :)şubat ayında bende bir tane dizel steapway aldım ( 35.250 ) şu ana kadar ara sıra bende biniyorum araç tüketim açısından çok komik değerler veriyor active select 140 bg benzinli cosmo ile karşılaştırıldığında resmen benzincinin yolunu unutuyorsunuz  :D
Araç ile yolda 80-90 km kadar bir sıkıntı yaşanmıyor ancak 100 km ve üstüne çıktığınız zaman yan koltukta oturan kişiyle zor konuşuyorsunuz kapılardan gelen rüzgar sesi buna izin vermiyor içeride bi fırtına patlıyor sanki :) arkadaşında yukarıda söylediği gibi lastiklerde balans var, bi kaç sefer antalya istanbul uzunyol yapalım dedik resmen jetlag olduk yol sonunda :D  boyası çok ince en ufak bi yere değdirseniz hemen kalkıyor. Kendi aracımı sonaxta kuyrup bekleyip yıkatırken bununla hiç öyle dertler olmuyor 2 tl ye benzinliklerdeki fırçalarla çözüyorum durumu :) Araç genel anlamda sevimli hoş gözüküyor astralara göre daha basit bir yapıda olduğu için arıza vs çıkarma derdi yok kapı içlerini elden geçirtiyorsunuz araba da sorun falan kalmıyor istediğiniz dağa bayıra vurun kendinizi modern zamanların  torosu gibi :)) Almayı düşünen arkadaşlara önerirmiyim bilmiyorum neden aldım bende bilmiyorum bir anlık eşimle kırmızının cazibesine takıldık sanırım  ;)

Ben bunu eşime de değil kendime aldım bi Astra bi bu  005hihih

Oldum olası yalın - basit ama iyi bir motora ve kemikli yürüyene sahip Palio - Symbol - Doblo vb gibi araçlar sempatik gelmiştir bana, iş yerimde Doblo da var ve butür araçlarla içiniz rahat biçimde hareket edebilmek çok güzel bir duygu o yüzden Astra ya da Doblo ile gidemeyeceğim yerler için (Astra kötü yollara uygun değil Doblo da genellikle çalışıyor) bir de Stepway aldım, iyiki de almışım diyorum şimdilik..

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben bunu eşime de değil kendime aldım bi Astra bi bu  005hihih

Oldum olası yalın - basit ama iyi bir motora ve kemikli yürüyene sahip Palio - Symbol - Doblo vb gibi araçlar sempatik gelmiştir bana, iş yerimde Doblo da var ve butür araçlarla içiniz rahat biçimde hareket edebilmek çok güzel bir duygu o yüzden Astra ya da Doblo ile gidemeyeceğim yerler için (Astra kötü yollara uygun değil Doblo da genellikle çalışıyor) bir de Stepway aldım, iyiki de almışım diyorum şimdilik..

Benim de planlarım arasında yukarıda saydığın araçlar gibi 2. bir araç alarak:

dilediğim yere rahatça park edip gidebilmek,  park ettiğim yerdeki yerde saklambaç oynayan çocuklar yüzünden sürekli arabanın yerini değiştirmek zorunda kalmamak, aracı bir yakınıma rahatça emanet edebilmek, yağmurlu havalarda çamurda gezinebilmek, 15 günde 1 kez araba yıkamak, istediğim teybi alıp takabilmek, içinde rahatlıkla yiyecek yiyebilmek vb.

gibi rahatlıklara kavuşmak var. :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı uğurlu olsun Allah düz bastırsın :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

...

Edit: Pardon başka konuya yazacaktım bir yanlışlık hatası oldu :)