Dacia Logan GTI :)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence arabadan ne beklediğinize bağlı. Bazı insan araba alırken düşük kalitede fakat sıfır olsun ister, bazılarıda 2. el fakat daha kaliteli daha donanımlı bir araç ister. 20 000 TL altında sıfır olarak kıyaslandıgında DACIA en mantıklısı. ve kullananlarda çok memnun. Bence biz marka takıntısı yapıyoruz. Göklere çıkardığımız opellerde hiçmi sorun yok, sert süspansiyon (lastiklere 2 derece hava fazla basalım tavşan gibi zıplıyoruz), koltuk gıcırtısı, ön konsol gıcırtısı, yag yakma vs. , Önemli olan arabanıza severek binmeniz ve kendi beklentilerinize cevap vermesi.

GÜLE GÜLE BİN KARDEŞİM. ALLAH BELA KAZA VERMESİN.

RIDVAN1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eywallah Tşk Ederim Abilerim. Sağolun. Şimdi Para Benim Param Olsa Gidip Direk Yapacağım Şey. E36 Kasa 3.25 Bir Bmw Almak Sabahlara Kadar Yanlamak Mecbur Yaş Belli Baş Belli Biraz Daha Dacia Spec :)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oktay kaçıncı sahibi ve bilmediği kaç defa motor yapılmış acaba?
ewet 290 bindeydi. kacıncı sahibi oldugumu bilmiyorum ama arabada motor konusunda hiç degişseni yoktu servise götürmüştüm arkadsım serviste calsııyor o hüsüsi baktı baskı balatayı ben degiştirmiştim ve aracımda gram yag yakma eksiltme yoktu

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence arabadan ne beklediğinize bağlı. Bazı insan araba alırken düşük kalitede fakat sıfır olsun ister, bazılarıda 2. el fakat daha kaliteli daha donanımlı bir araç ister. 20 000 TL altında sıfır olarak kıyaslandıgında DACIA en mantıklısı. ve kullananlarda çok memnun. Bence biz marka takıntısı yapıyoruz. Göklere çıkardığımız opellerde hiçmi sorun yok, sert süspansiyon (lastiklere 2 derece hava fazla basalım tavşan gibi zıplıyoruz), koltuk gıcırtısı, ön konsol gıcırtısı, yag yakma vs. , Önemli olan arabanıza severek binmeniz ve kendi beklentilerinize cevap vermesi.
bu cümlelerin dogru hepimizde bir marka takıntısı olmus bende suan dogan var Allah nasip ederse yaza a kasa gt ye cevirecem nedne alıyorum sırf opel için degil hızı seviyorum ondan ısıklarda biri benden önce gidince dayanamıyorum yediremiyorum kendime, servıste calısan arkadasım bile opel alma diyor masraflı diyor ne yapayım tutku işte :eek:

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renault en güzel cevabı 2009 yılı oto satış rakamlarıyla vermiş arkadaşlar.hiç merak edip bakan oldu mu

bak Rıdvan kardeşim, hala görmek istediğini görüyorsun sanırım.
herşey satış rakamlarından ibaret değil.
Toyota Avensis neredeyse hiç satmıyor denecek kadar az. ama Opel'den kötü bir araba mı?
lüks otomobillerin yıllık satış rakamları 500'ü ya buluyor yada bulamıyor (ötv döneminden önce)

3 tane 20.000 liraya Dacia alan kişiyi toplasan 1 tane Insignia alırlar.
istersen o paraya müsade et de o kadar satış rakamı olsun.
hala olaya keriz tarafından bakıyorsun. bu kerizlik işini kendin çıkarttın, bu konuda hiçbirşey diyen olmadı.
ben diyorum ki alıcıların ihtiyaçlarını Dacia karşılıyormuş ki onu almışlar, sen diyorsun alanların yarısı keriz mi?

Dacia'yı kendi arabalarımızla karşılaştırmıyoruz.
Dacia'nın genel olarak nasıl bir firma olduğundan bahsediyoruz.
malzeme kalitesindende mekaniğindende ta konunun en başında bahsettim ben.

sadece olumlu görüş belirtenlere içtenlikle teşekkür etmen de zaten az buçuk amaçları ortaya seriyor.

Sayın Sertan_c;
Opel'de 100.000 deyince motoru bitirmiyor zaten. hala taş gibi olan Opel'ler var.
aracın huyunu bilip ona göre kullanmak lazım.
Doğan'dan inip Opel'e geçiyorlar ve onu da Tofaş gibi kullanıyorlarsa bu Opel'in suçu değil. bu Opel'ler Türkiye'ye özel üretilmiyor.
yağ yakma arıyorsanız son kasa Mercedes C180 K'lara bakın. onun yaktığı yağ yanında Opel'in lafı oluyor mu bir bakın. gördüğünüz gibi Mercedes işte.

alkis:alkis:alkis:

bu cümlelerin dogru hepimizde bir marka takıntısı olmus bende suan dogan var Allah nasip ederse yaza a kasa gt ye cevirecem nedne alıyorum sırf opel için degil hızı seviyorum ondan ısıklarda biri benden önce gidince dayanamıyorum yediremiyorum kendime, servıste calısan arkadasım bile opel alma diyor masraflı diyor ne yapayım tutku işte :eek:

Marka takıntısı ile gerçekleri ayırt etmek lazım.. Dacia sınıfında lider bir marka,ancak genel anlamda vasat bir marka.Ama dediğim gibi herkes kesesine göre araç alıyor,ve o fiyatlara alınabilecek en iyi araç Dacia.Servisi iyi,parçası ucuz,ekonomik vs. vs. Bunu söyleyince neden marka takıntısı oluyor insanlarda?Marka takıntısı oldugunu düşünmüyorum kimsede.
Ben opc aldım,neden gidip de Cooper S almadım? Veya Çağrı'da neden insignia var da aynı fiyatlara Audi alabilirdi o yok ? Mesela.

Konu sapıyor gittikçe malesef.
Arkadaş sadece aracını koymuş buraya,ben kendi fikrimi tekrar söyliyeyim : Aldığı fiyata göre alabileceği en güzel aracı almış,duruşunda vs. herhangi bir ofsayt yok. Bence iyi bir karar olmuş,güle güle kullanın ..:)

Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu amma uzamış yaa.. :D

Diğer yorumlarda bahsedildiği gibi Herkesin araba anlayışı farklıdır.Şahsen 16 yaşındaki arabamı renault,dacıa,fiat vs. gibi araçların SIFIRINA değişmem..

Siz aracınızı beğeniyorsanız ve memnunsanız sorun yok zaten..

Güle güle kullanın..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Ben opc aldım,neden gidip de Cooper S almadım? Veya Çağrı'da neden insignia var da aynı fiyatlara Audi alabilirdi o yok ? Mesela.

edit: bizim ailede henüz Insignia yok malesef :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu amma uzamış yaa.. :D

Diğer yorumlarda bahsedildiği gibi Herkesin araba anlayışı farklıdır.Şahsen 16 yaşındaki arabamı renault,dacıa,fiat vs. gibi araçların SIFIRINA değişmem..

Siz aracınızı beğeniyorsanız ve memnunsanız sorun yok zaten..

Güle güle kullanın..

Aynen katılıyorum. Ben 97 astra mı 2010 logana değişmem ama siz beğenmişsiniz uygun bulmuşsunuz almışsınız. Seve seve kullanıyorsunuz güzelde bakıyorsunuz belli. O zaman sorun yok. Ama ben tartışmanın ilk mesajdaki "şimdi bu konuya girenlerin bazıları loganı eleştirecek onlar eleştirmeden ben savunmamı yapayım dacia yı öveyim de ne olur ne olmaz" şeklindeki tutumunuzdan dolayı olduğunu düşünüyorum.
En iyisi tartışmaya dahil olmadan şu kenardan kaçayım ben kazasız belasız sürüşler.;)

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir üyemiz aracını koymuş o araç yada markası hakkında aşalayıcı küçük düşürücü laflar ediliyor sonrada bu benim düşüncem deyip işin içinden çıkılıyor. senn düşüncen olabilir ama incitmek heves kırmaksa eğer düşündüğünü yazma bırak eksik kalsın.yani herkes düşündüğünü söyleyebilir ama özünda karşı tarafı kırmadan söylenmesi daha makbuldur. logan torosun yerine üretildi o yüzden fazla birşey beklemek mümkün değil tabi o beğenmediğiniz toroslarla kaç nesil yolculuk yaptı dağda kırda bayırda ve halada kullanılıyor belkide dünyada en fazla 0'ı üretilen araçtır toros. işte bu efsanenin veliahtıda logandır.