Cyclone Tema (Skins) ve 3 ten fazla tema oluşturma

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Tema (Skins) ve 3 ten fazla tema oluşturma

Myarbay link' Alıntı:
Merhaba Hipokratim

Doğrudur başka yöntemi yokzaten.COLOR_TABLE.bmp dosyasının üzerindeki her kutucuk bir bölgenin rengini ifade ediyor.

Benim size bir sorum olacak bu Cyclone Navi siteminin Menu/Seçenekler altında kaç adet tab var?
normalde 3 tab olması gerekiyor ama benim cihazda 2 adet var ses ayar bölümü yok sizdede aynımı?

greatt Evet daha önceki mesajlarımda ben bunu paylaşmıştım.Renkler colortable dosyasında ayarlanıyor.Her kutu farklı bir yerin rengini oluşturuyor.Ben daha pratik bir yol buldunu sanmıştım.Bu arada ben de de 2 adet var..

myarbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kusura bakma yazdığın mesajı görmedim..
Ama internette arama yapıyorum Wince için paint programı bulursam veya bmp edit programı bulursam daha kolay olacak
extra bilgisayarda editleme yapmadan direk olarak cihaz üzerinden değişiklik imkanı olur.

Kolaygelsin.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Hocam sabırsızlıkla bekliyorum yeni temaları.Cyclone nun siyah ekranından içim karardı artık :)

K

koczeynel

Bilgi Girilmemiş

varmı bu cyclone u orjinalleştirme ile ilgili bi gelişme?

böyle harika bi araçta çok basit bi görüntü oluyo

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Basit birkaç çalışma yaptım ben de, biraz kaymalar ve yazı tonu ve renginde değişmeler olacak
taslak olarak birkaç tane oluşturdum şimdilik idare eder ama üzerinde baya çalışmak gerekiyor

81279925.png

11499180.jpg

38260061.jpg

42932426.jpg

drops7wallpaper1280x800.png

13580564.png

73995991.jpg

33488611.png

dscf5960t.jpg

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. Hakan bey son resimlerdeki butonlar guzel ancak her iki tarafta ortaya gelen kisimlar oval olursa ortadaki opel logosu ile daha uyumlu olur die dusunuyorum.ayrica bu butonlar ayri dosya olarak mevcutmu elinizde. Yoksa mgr main icine mi gomdunuz.? Ayri dosya olarak mevcutsa ic kismi oval olan paylasabilirmisiniz?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
Sn. Hakan bey son resimlerdeki butonlar guzel ancak her iki tarafta ortaya gelen kisimlar oval olursa ortadaki opel logosu ile daha uyumlu olur die dusunuyorum.ayrica bu butonlar ayri dosya olarak mevcutmu elinizde. Yoksa mgr main icine mi gomdunuz.? Ayri dosya olarak mevcutsa ic kismi oval olan paylasabilirmisiniz?
butonları photoshop da hazırlayıp mgr içine gömdüm ama photoshop psd dosyası da mevcut
onlarla birlikte ekliyorum dosyayı

Benim Kullandıklarım

81279925.png

drops7wallpaper1280x800.png

26959855.png

https://rapidshare.com/files/3077635210/cyclone.rar
şifre: opelsizasla.com

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun su damlaları olanı kullanmayı düşünüyorum canlandırıcaktır birazda olsa diye düşünüyorum araç içindeki ortamı onu yaparken birde 2012/ 1.dönem update çıktıysa naviyide güncellerim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Myarbay link' Alıntı:
Merhabalar
Bende bugünlerde tema değişikliği için uğraşıyorum gayet hoş şeyler çıkacak gibi,
en kısa zaman da biten temaların resimlerini burada yayınlarım.. size söylemek istediğim tema hazırlarken yazılara ve cizgileride değişik renk şeçme
imkanımız var renk sınırı yok istediğiniz ren yapabilirsiniz çok hoş bişey..
rengin dışında çok aradım ama yazı fontu ve yazı boyutu değişiyor mu acaba ben bulamadım
yazı boyutu biraz daha düşürülse sanki daha net olacak bu şekilde biraz çözünürlüğü az gibi görünüyor