Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Montajı kendiniz malesef yapamazsınız, yaklaşık 100 TL gibi bir ücret talep edeceklerdir. Montajını bir kere gördükten sonra kendiniz yapabilirsiniz. İlk montaj aşamasında aux üzerinden bir bağlantı alınıyor diye hatırlıyorum. O nedenle bu riske girmeyin verin 100 lira tertemiz taksınlar.

• Beğen
Tepkiler: sekolii1841

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Montajı kendiniz malesef yapamazsınız, yaklaşık 100 TL gibi bir ücret talep edeceklerdir. Montajını bir kere gördükten sonra kendiniz yapabilirsiniz. İlk montaj aşamasında aux üzerinden bir bağlantı alınıyor diye hatırlıyorum. O nedenle bu riske girmeyin verin 100 lira tertemiz taksınlar.

valla kesme biçme yok direk orjinal bağlantılara yapılıyor denince abi bende yaparım diye düşündüm :) araçta aux girişi yok zaten nasıl olcak :) birde geri görüş kamerası da göndercekler onu taktırıyımmı acaba ?

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Serkan bey öncelikle hayırlı olsun
Bence de bir bilene yaptırmakta fayda var
Ayrıca geri görüş kamerası eğer ihtiyaç hissediyorsanız çok faydalı olacaktır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
valla kesme biçme yok direk orjinal bağlantılara yapılıyor denince abi bende yaparım diye düşündüm :) araçta aux girişi yok zaten nasıl olcak :) birde geri görüş kamerası da göndercekler onu taktırıyımmı acaba ?

Mesala sizde aux yokmuş :) Bazı tetiklemeler yapılıyor, birde geri görüş kamerası için kablo çekilecek vs hiç uğraşmayın verin 100 lira taksınlar :)

• Beğen

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h cyclone sistemde üst ekranda soğuk havalarda çıkan uyarılar nasıl siliniyor bir türlü beceremedim .

muratglr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 2013 astra j kullanıcısıyım iphone numu çakmaklığın yanındaki usb girişinden bağlıyorum telefonumda çalan şarkı arabanın ekranında çalındığını gösteriyo fakat ses gelmiyo yardımlarınızı bekliyorum.

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Bugün ben denedim fakat ilk aklıma gelen ve gördüğüm ı phone ses açma ile cyclone sesi açılmıyor . Direkt olarak araçtan sesi açın veya kısın.
Ama bu da olmaz ise Bluetooth bağlantısı deneyin A2dp ile

muratglr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bluetooth ile açılıyo fakat arada ondada ses gidiyo güncelleme fln mı yapmak lazım acaba. Normalde kabloyla bağlandığında telefondan açıldığında müzik dinlenmesi lazım değil mi ?

cketen54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese merhaba,

2014 model Astra Enjoy Active Select marka aracı geçtiğimiz hafta satın aldım,

Aldığım kişi Cyclone marka navigasyon taktırmış,

Araçta orjinal usb girişi yok, torpido içinde kablolarla gelen 2 usb birde ipod girişi var,

Usb girişlerine flash bellek taktığımda okuma sesi geliyor fakat usb seçeneği aktif olmuyor dosyaları dahi görüntüleyemiyorum,

Çözüm için ne yapmam lazım acaba