Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam ürünü söktürüp sağlam bir elektronik tamircine baktırmak lazım, muhtemelen donanımsal bir arıza mevcut.

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Merhabalar bende yeni astra j kasa 2013 model edition aldım yeni aynı teyıpgen bendede var fakat sd kart gırısını bulamıyorum usb den sarkı açamıyorum Bluetooth tan bağlanıyor telefonla konusuyorum ama sarkı açamıyorum flas bellek takıyorum onu görmuyor usb uzerıne tıklayamıyorum ayrıca usb girişlerini torpitodan çıkarmıslar
merhaba sd kart üst çerçeveyi sökün resim deki gibi ds kartı alın bilgisayara kopyalayın yedek alın ben size format atma ve yüklemenin nasıl olacağını yazarım yeni formatla büyük ihtimalle düzelir

20190306_114848.jpg

20190306_114922.jpg

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Merhabalar bende yeni astra j kasa 2013 model edition aldım yeni aynı teyıpgen bendede var fakat sd kart gırısını bulamıyorum usb den sarkı açamıyorum Bluetooth tan bağlanıyor telefonla konusuyorum ama sarkı açamıyorum flas bellek takıyorum onu görmuyor usb uzerıne tıklayamıyorum ayrıca usb girişlerini torpitodan çıkarmıslar
merhaba arayüz resmini atın- örnek resim- format dosyasını ve navigasyon yüklemesini yapalım sorun 100de 95 çözülür

20190621_191515-1.jpg

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
merhaba sistem menüsünde kalibrasyon ayarı var ona dokunun çıkan ekranda + işaretini takip edip dokunun düzelebilir

JayMz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navigasyonum setapı silinmiş olabilir
Sıkıntı yok basit bana gyazitekin@ gmail.com a mesaj at hemen cozelim
mber: 699"]

merhaba, size mail attım, aracı yeni aldım, sd kart çıkarılabilir, ama içinde navigasyon dosyası yok sanırım. rica etsem bana da yardımcı olabilir misiniz?
teşekkürler.

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
merhaba dosyayı yoladım dikkat link 24 saat sonra silinecek
sonucu mesaj atarsanız sevinirim