Cyclone Navigasyon hakkında yardım

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar;

Aracımda Cyclone var aracı kurcalarken geçen gün birşey farkettim bu sorun mudur yoksa benim cahilliğim mi bilemedim.

Şöyleki Naviyi açıp adres girdim, normal gidiyoruz sorun yok. bu işi adresi bilmediğimden değil yalnızca deneme amaçlı yapmıştım, sonra naviden back tuşuna basarak çıktım ( başka türlü bir çıkış ikonu ekranda yoktu ) Araçta radyo da açıktı naviden çıkmama ( yada çıktığımı zannetmeme ) rağmen kavşaklara geldiğimizde radyo kesilip navinin sesli yönlendirmeleri devam etmekteydi ( ekranda navi açılmıyor, normal ana ekran görüntüsü var. ) ancak kontak kapatılıp açıldığında ( ve tahminen gideceğim yere ulaştığımda ) yönlendirme kesildi. Çok aramama rağmen ekrandan back tuşu dışında bir çıkış yolu bulamadım.

Bu durum normalmidir yoksa benim nasıl çıkacağımı bulamamamdanmı kaynaklanıyor? Eğer çıkış yolu varsa nasıl ? :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Navigasyon hakkında yardım

haritadan çıkıp navigasyonun ana ekranındayken menu tuşuna basıp oradan exit(çıkış) tuşuna basmanız lazım.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
haritadan çıkıp navigasyonun ana ekranındayken menu tuşuna basıp oradan exit(çıkış) tuşuna basmanız lazım.

:) Menülerde baya gezindim. Aslında durumu şöyle farkettim, aracı daha çok eşim kullanıyor, durumu bana söyledi, ben de sizin gibi exit yapman gerekiyor dedim, ters ters baktı yok öyle bir yer dedi. Ben de ( içimden he he eminim yoktur ) bir ara ben bakayım dedim baktım harbiden bulamadım  005hihih durum bundan ibaret. Akşam sakin kafa ile bidaha bakarım.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
:) Menülerde baya gezindim. Aslında durumu şöyle farkettim, aracı daha çok eşim kullanıyor, durumu bana söyledi, ben de sizin gibi exit yapman gerekiyor dedim, ters ters baktı yok öyle bir yer dedi. Ben de ( içimden he he eminim yoktur ) bir ara ben bakayım dedim baktım harbiden bulamadım  005hihih durum bundan ibaret. Akşam sakin kafa ile bidaha bakarım.
hangi navi programı var?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
hangi navi programı var?

Malesef hatırlamıyorum ama akşam eve gittiğimde bakar yazarım hatta yapabilirsem menülerin resmini çeker paylaşırım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İllaki cikis vardir.
Arkadasinda dedigi gibi konsoldaki back tusundan cikinca navi arka planda calisir.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
İllaki cikis vardir.
Arkadasinda dedigi gibi konsoldaki back tusundan cikinca navi arka planda calisir.

Evet Bülent bey akıl mantık bunu söylüyor, kendimden şüphelendim şimdi :) akşam eve gider gitmez ilk iş buna bakacağım eğer yine bulamazsam menülerin resimlerini çekip paylaşırım.

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent bey haklı, bende aynı şekilde back tuşundan çıkmıştım ama navigasyon altta çalışmaya devam ediyordu..
bir an için cyclone bozuldu zannettim ama sorun bendeymiş.
bu arada bilgi olsun diye söylüyorum NOD32 kullanıyorum, sizinki de aynı programsa "çıkış yap" tuşu var..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

by_lotto link' Alıntı:
Bülent bey haklı, bende aynı şekilde back tuşundan çıkmıştım ama navigasyon altta çalışmaya devam ediyordu..
bir an için cyclone bozuldu zannettim ama sorun bendeymiş.
bu arada bilgi olsun diye söylüyorum NOD32 kullanıyorum, sizinki de aynı programsa "çıkış yap" tuşu var..

Ben aracı ikinci el aldım ve aracı aldığımda üzerinde Cyclone vardı, bildiğim kadarıyla üzerinde ilk kurulan navi var çünkü satıcı arkadaş bana sanırım 3 defa ücretsiz güncelleme hakkım vardı 1. için dosyaları istedim ama güncellemeyi başaramadım demişti ve bana bu dosyaları vermişti. Akıl mantık olarak kesinlikle çıkış olması gerekiyor ama biz göremedik sanırım. Her neyse akşam baktığımda durumu sizlerle paylaşırım. Ayrıca başka bir konuda gördüm Bülent Bey herkese İgo linki vermiş sanırım navi olarak daha başarılı. Daha sonrada İgo'yu yüklemeye çalışırım.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Ben aracı ikinci el aldım ve aracı aldığımda üzerinde Cyclone vardı, bildiğim kadarıyla üzerinde ilk kurulan navi var çünkü satıcı arkadaş bana sanırım 3 defa ücretsiz güncelleme hakkım vardı 1. için dosyaları istedim ama güncellemeyi başaramadım demişti ve bana bu dosyaları vermişti. Akıl mantık olarak kesinlikle çıkış olması gerekiyor ama biz göremedik sanırım. Her neyse akşam baktığımda durumu sizlerle paylaşırım. Ayrıca başka bir konuda gördüm Bülent Bey herkese İgo linki vermiş sanırım navi olarak daha başarılı. Daha sonrada İgo'yu yüklemeye çalışırım.

sizdeki yazılımda büyük ihtimal ile igo olabilir.