Cyclone Geri Görüş Manuel Çalıştırılabiliyor mu? Cyclone ses nefretliği

yılmazfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YSelam arkadaşlar,

2010 yılından bugüne 1.4 Sport kullanıcısıyım,aracım 73 binde.Aracımı satmaya kıyamıyorum, geniş kapsamlı bir bakım yapıp devam etmek niyetindeyim.(Lastik,disk, vb)

Cyclone daki cızırtılar beni müzikten soğuttu,yeniliklerle değişiklik yapma niyetindeyim.Sitesinde kamera için manuel çalıştırılabilme özelliği yazıyor, bileniniz var mı? Bir de ön kamera oluyor mu?

Bu arada cızırtı sorununu çözen var mı? steeringwheel

Syg.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Cyclone Geri Görüş Manuel Çalıştırılabiliyor mu? Cyclone ses nefretliği

Cızırtı sorunu montaj hatasından kaynaklanır, rca çıkışın şase ucunu teybin şasesine verdirin, yine kesilmezse kaliteli bir parazit kesici kullanın. Ön kamera için bir anahtar kullanarak geri görüş gibi açılmasını sağlayabilirsiniz. Kamerayı takıp artı ucuna zevkinize göre bir anahtara verin, artı ucu cihazın tetikleme kablosuna bağlayın. Tek video girişi varsa çoklayıcı kullanabilirsiniz.

yılmazfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

slm,

öncelikle ilginiz için teşekkürler

Geri vitese takınca çalışan kameranın manuel olarak kısa yol veya uygulama ikonu gibi tıklayarak çalıştırma imkanı var mı?
Ön kamera işi beni aşar, ses problemini söylediğiniz gibi tarif edeceğim ustasına

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Montaj sırasında gücü direk geri vitesten alacak şekilde bağlıyorlar diye biliyorum. Bu yüzden sürekli enerji gitmediği için kameranın ömrünü uzatıyorlar. Bizim araçlarda değil ama başka araçlarda roadrover üretimi olan arayüzde tek tuş ile açabiliyorsunuz.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox ta direk aciliyor ama kameraya direk elektrik verdikleri icin daha cabuk bozuluyor.
Tavsiye etmem.

yılmazfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanıtlarınız için teşekkürler,

Bugün aracımı bakıma bıraktım, cyclone servis numarası veremediler artık necvox ile çalışıyorlarmış..

pirince giderken bulgurdan olmayayım geri viteste çalışsın yeter, ısınma problemini düşünememiştim.Cyclone sitesi yazmış ,adamlarda servis kaygısı yok

Ekli dosyalar

• cyclone.png
    cyclone.png
    55.2 KB · Görüntüleme: 11