cyclone c elysee arayüzü nasıl değiştirebilirim

cihan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamun aleyküm arkadaşlar
ben sivastan CİHAN elysee yi yeni aldım multimedia seti takıldı bu setteki cyclone c elysee arayüzü nasıl değiştirebilirim acaba yardımcıolabilirmisiniz arkadaşlar opelinkini uygulamaya çalıştım olmadı bide dosyayı indiremiyorum pleace help me :D

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone c elysee arayüzü nasıl değiştirebilirim

ALEYKUMSELAM. HER NE KADAR SELAM VERMESENDE BEN SELAMINI ALMIŞ OLAYIM. SİTE MODERATÖRÜ ARKADAŞ DEMEDEN ŞUNU SÖYLEYİM. BU FORUMDA HER TURLU SORUNUNUZA YARDIMCI OLACAK COK ARKADAŞIMIZ VAR. AMA ÖNCELİKLE FORUM KURALLARINI LUTFEN OKUYUNUZ. ÖNCELİKLE KENDİNİZİ TANITINIZ.İYİ FORUMLAR.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihan58 link' Alıntı:
selamun aleyküm arkadaşlar
ben sivastan CİHAN elysee yi yeni aldım multimedia seti takıldı bu setteki cyclone c elysee arayüzü nasıl değiştirebilirim acaba yardımcıolabilirmisiniz arkadaşlar opelinkini uygulamaya çalıştım olmadı bide dosyayı indiremiyorum pleace help me :D
As. Oncelikle Linki inceleyiniz lutfen.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=12949.0

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamvar link' Alıntı:
ALEYKUMSELAM. HER NE KADAR SELAM VERMESENDE BEN SELAMINI ALMIŞ OLAYIM. SİTE MODERATÖRÜ ARKADAŞ DEMEDEN ŞUNU SÖYLEYİM. BU FORUMDA HER TURLU SORUNUNUZA YARDIMCI OLACAK COK ARKADAŞIMIZ VAR. AMA ÖNCELİKLE FORUM KURALLARINI LUTFEN OKUYUNUZ. ÖNCELİKLE KENDİNİZİ TANITINIZ.İYİ FORUMLAR.
İlginize tesekkurler.
Ufak bi hatirlatma buyuk harf kullanmiyoruz.
Tesekkurler.