cvr 15 kabin yardım!!!!!!

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cümleten hayırlı bayramlar arkadaşlar sonunda tesisat alabildim fakat kabinden hiç memnun değilim baştan savma bi mdf kabin mecbur kaldığım için aldım kicker cvr 15 in orjinal kabinini bulabilirmiyim veya portlu spl kabin ölçülerini bilen varmı sitesine baktım bişey anlamadım

Aldığım sistem

1. jbl 601.1 mono anfi
2. jbl 1004 stereo anfi
3. kicker gri göbekli 38 cm woofer
4.bir soru daha ekledim arkadaşlar 2. cvr yi alsam bide kapasitörle anfi kaldırırmı :D

bass tan çok memnunum ama kabin yüzünden bass biraz düşük geliyor

Son düzenleme:

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kabin 90 Lt 0lması Lazım Goksel.Vee KAre PortLu yaptırırsan cok daha iyi ses alırsın..

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim abi üstündeki kabinin portunu kapatıp deniyim bi nasıl olacak bide kare portlu kabin ayarlıcamda port ölçüleri ne olacak kabin kaç lt lik olacak onlar lazım senin araç ne durumda en son yavaş yavaş sorun çıkarıyodu bass dan

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aaa durr bak aklıma qeldii ßende ßu BassLarın Kıtapcıqı war 0rda yazar olculerı ben yarın bakıyım sana yazarım burdann wee sunuda solım Portsuz hıc calmazz sakın yapma bosunaa.Ve benım basslarda proßlem y0k ya Tavanda war proßlem =))

bedevi1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşım kutu yuvarlak portluysa onu çıkar yerine 100 lük pimaş uzat sesi dinleyerek geri çek begendiğin yerde kes sabitle çok iyi sonuçlar alacaksın ben uzun portlu sert ses veren tune yi tavsiye ederim

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum kurallarınca doğrumudur bilmiyorum ama caraudiotr ye bi bak derim sorunun cevabı orda var :D

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g0kselll ama Senin Yerinde olsam gider Yaptırırdım Orjinal kabininde bile guzel calmıyor bizzat denedik haberın olsn orjnal kabin alacaksın 30*50 arası fıyatı ustune bıraz daha koy yeniden yaptır kabini bagaja gore mukemmel ses alırsın ;)

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ARkadaşım kutu yuvarlak portluysa onu çıkar yerine 100 lük pimaş uzat sesi dinleyerek geri çek begendiğin yerde kes sabitle çok iyi sonuçlar alacaksın ben uzun portlu sert ses veren tune yi tavsiye ederim

çok güzel fikir abi aklıma boru geldide denemek gelmedi :D