cuma gecesi yaptığım kaza sonra aracın fotoğrafları

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş geçmiş olsun Allah korumuş gerçekten bu arada kimse bmw nin durumunu sormamış onun durumu neydi merak ettim doğrusu golfü böyle görünce. bu ülkede hiç bi şekilde hakkını arayamıyorsun malesef çevirmeyi oraya alan polisler de aslında suçlu viraj çıkışına çevirmemi konur?ama işte nerde hakkını arayacan tüm kurallara sen uysan hız limitlerine falan fıstık yine böle bi kaza olsa hakkını aramaya kalksan seni suçlu çıkarırlar bi de neyse tekrar çok geçmiş olsun...

GTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemer kemer kemer kemer diyorum. olmasa neler olurdu dusunmek bile istemiyorum. ayrıca arabaya bakınca darbeyi nasıl guzel emdigi belli oluyor. vw de gercekten saglam araba yapıyor. cok buyuk gecmis olsun, ders cıkarabildikce ve kayıp olmadıkca yasanan her kotu olay bir kazanctır. herkese kazasız belasız surusler...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemer kemer kemer kemer diyorum. olmasa neler olurdu dusunmek bile istemiyorum. ayrıca arabaya bakınca darbeyi nasıl guzel emdigi belli oluyor. vw de gercekten saglam araba yapıyor. cok buyuk gecmis olsun, ders cıkarabildikce ve kayıp olmadıkca yasanan her kotu olay bir kazanctır. herkese kazasız belasız surusler...

valla kemersiz gezmiyorum bu aralar ama şöle bi söylenti var bazı aracıma binenler takmıyo sosyete görünümlü cahil insanlar 100 ün üzerindeki kazalarda kafaları koparmıs

böle bi inanıs nasıl olur.

mustafa sanada geçmiş olsun tahminim kaza anınında seni hesbına göre 120 i ama Allah yardımcı olmus bence biraz daha düşük bi hızda vurmussun

ayrıca bahsedilen tarzda bi kaza ankarada olma ihtimali düşük yinede Allah korusunda

istanbul söförleri gibi en sagdan en sola sinyalsiz kıran(örn.bmw320d) taksiciler haric çok nadirdir bizde

2 gün önce okula gideerken çok keskin bi virajı alıyorum virajın sonunda 3 seritli yol teke düşüyo yol çizgi çalışması yüzünden

sağ seritte seyredenler durdu sol boşalınca devam ettiler

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar.hesabım şöyle 135.-140aralığında falan çıktım virajdan durumu görüp frene basmam kısa sürdü.frene bastığımdan itibaren 1saniye geçmemişti vurana kadar.bmw de çevirmeyi geç farkedip panik halinde geçmişti zaten...