cuma gecesi karting yapıyoruz

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey bi yana güzel bi akşamdı ... sadece yarışın 2 kere durması ve cenkerin ilk defa peşimden gelmesi cnımı sıktı :)

caxu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet her zamanki gibi güzel bir akşamdı
ayrıca 1. olmanın verdiği gurur ve sevinçde cabası
katılanlara çok teşşekürler ayaklarına sağlık
katılmayanlarada ayrıca teşşekürler sayelerinde soluksuz 125 tur döndüm
canım çıktı:D

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey bi yana güzel bi akşamdı ... sadece yarışın 2 kere durması ve cenkerin ilk defa peşimden gelmesi cnımı sıktı :)

bende arabayı degiştirdikten sonra sizden kopmamak için bayaa bi efor sarfettim ama neyse siz degerli hocalarımı geçmek zaten bana yakışmazdı :)

cenker abi kilo vermiş ondandır belki

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw abicim kaç tur bindirdik size sayamadım bile yapma gözünü seveyim :)

bırak ulen bıdı bıdı, kime kaç tur bindirdin?
artiz...
1 tur bindirdin o da adem arkadaşımız sağolsun. her geçmeye çalıştığımda darbe aldım :]

adı adem onu bilerek en son çıkardım piste ikinizi piste izlemek çok keyifliydi valaa kıyasıya çekişme bo çarpışmalı en son adem direkte kaldı bi direksiyona çıktı sonra indi koltuga dışardan izlemeliydiz süperdi süperr :kop: adam ikinci kez biniyordu idare et

ama engin senin performansın süperdi valla şaşırdım

ne gibi süperdi muharrem? :confused:

GSİ

Organizasyon Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onur ilk defa peşinden gelmekmi:D yarış 2 kere durmasaydı en az 1 tur yiyecektin benden:) ..bu akşama meydan okuyorum sana 125 tur nedersin:?:D :D :D :D :D

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırak ulen bıdı bıdı, kime kaç tur bindirdin?
artiz...
1 tur bindirdin o da adem arkadaşımız sağolsun. her geçmeye çalıştığımda darbe aldım :]

ne gibi süperdi muharrem? :confused:

engin daha önceki zamanlarından daha iyi bi zaman yaptın üstelik pisste bide adem vardı aklıma geldikce gülüyorum ademin direkte kalışına :kop:

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
engin daha önceki zamanlarından daha iyi bi zaman yaptın üstelik pisste bide adem vardı aklıma geldikce gülüyorum ademin direkte kalışına :kop:

bende performans olarak pist dışını kastediyorsun sandım :D
neyse... :]

euhehe adem i direkte iken göremedim ben ne yzaıkki, ama şu var pistte adem olmasaydı 0,250 saniye daha iyi zaman yapardım. onun olduğunu görmek bile tüylerimi TİKEN TİNEK yaptı :]

şaka tabiki latife ediyoruz, adem arkadaşımıza zaten orda da takılmıştık bayağı :)