Cruze aldik

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun benzin konusu biraz can sıkıcı olabilir sigorta için fiyat iyi benim yaş 29 mapfreden 239 a yaptırmıştım geçen yıl polo 2011 modele.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ahmet hayırlı olsun aldınmı sonunda :)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun Fatih Kardeşim,kazasız belasız kullan inşallah:)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
okayhan.com
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Ben 3 yıl kullandım Chevy' i. Donanım, konfor bakımından ondan başkasını tanımam ama motoru beni hep üzmüş yollarımı ayırmak zorunda kalmıştım.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun fatih, vectrayı kaça sattınız?

vectra duruyor mert. onu satılığa koydum ancak satma niyetimiz pek yok. çok sevdi babam :D
bunu alıp satmak için aldım ama bunuda satamıyacağım sanırım. çok beğendim yahu :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 09:56 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:52 ----------

ahmet hayırlı olsun aldınmı sonunda :)

aldım ethem abi sağol :)
dediğin gibi herşeyiyle opel olduğu baştan sona belli :)
esp tc açıkken bariz daha yavaş devirleniyor. ama ben vectradan alışkınım zaten. çok bir performans aramıyorum ki beni kesti. çekmeköyden otobana girdim 4. vites 160 kadar bastım ki daha 5.600 civarıydı deviri. yakıt olarak ise alınca hemen sıfırladım 100 km yol yaptım bastım ani fren dur kalk sabah işe gelirkenki trafikte 7.9 lt gösterdi. çok yakıyor diye sağlam hurafeler dolaşıyormuş nette bunu anladım :D

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun fatih. de c2 iyidir ya cruze unutturdumu yoksa vectra yı

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Ben 3 yıl kullandım Chevy' i. Donanım, konfor bakımından ondan başkasını tanımam ama motoru beni hep üzmüş yollarımı ayırmak zorunda kalmıştım.
ben 7 -8 yıldır hep opel aracı kullanıyorum. alışkınım aracın isteksikliğine alt devirlerde. ama öyle aman aman ölülüğünü görmedim. tc esp aktifken sadece güçsüz bir duruşu var aracın. ki 17" jant ve 1360 kg olduğunu varsayarsak normal ötesi...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:01 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:59 ----------

hayırlı olsun fatih. de c2 iyidir ya cruze unutturdumu yoksa vectra yı

abi vectrayı hiçbir araç unutturamaz bana. onun yoldaki gidişi ayrı her zaman. özellikle uzun yoldaki süzülüşünü hiçbir araçta bulamam :)