Crusier Control

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar CC'den bahsetmişken kullanım sırasında her bastığınızda çıt çıt ses yapması normal midir, öyle ise kullandığım tek gürültülü CC astra'da
hakan kardeş sinyal kolundan kaynaklanan bir problem sık sık bu ses için şikayetler geliyor ama önemli birşey değil takma kafaya :)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin uzmanları varken sorayım. 2004 corsa cdti essentia. bu araca cruıse control takılır mı? servis olmaz deyip kestirdi attı ama, bir bilen bulurum belki..

servise inansaydık. bizim araçlar at arabasıdnan farksız olurdu..

siz ruhsattan motor kodunuza bakın. Z harfi ile başlıyorsa. takılabilir. diger türlü çok çok masraflı olur. Z ile başliyorsa ortalama 200 liraya halledilir..

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar eray opele gidin ne istiyorsanız size uygun bi şekilde cözüm bulurlar bugüne kadar gelen hiç bir arıza işin durumuna göre gerçi ama 2 günü geçmedi 2 günlük işlerde ise muhakkak motor sokumu gerektıren iştir ayrıca eray opel katkılarıyla bir CORSA C 1.3 CDTI nasil full+full+full oluyo sizlere sunacağım hemde cebimizi yakmadan yeni çok farklı projeler içindeyim Ayhan abimle paylaştım en uygun zamanda işe donanıma konfora başlıyoruz....

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş güzel şeyler yazıp beni mahcup ediyorsun ben teşekkür ederim sen ve yorum yapan arkadaşlara

Yapma abi ne mahçubiyeti gerçekler bunlar sayende sorunsuz keyifle arabamı kullanıyorum hiç inmek dahi istemiyorum sayende 1 depo ile 1000 km yı aşıcam galiba ;)

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam ilk iş bakacağım. teşekkürler..

aracın ne ile başlarsa başlasın bence eray opel Ayhan beye sor en uygun kesin çözümü sana bulur ve sunar. Kolu sana sıfır aldırmaz çıkma temiz kol bulmandada yardımcı olur benim aracıma uygularken bana yardımcı olduğu gibi

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın ne ile başlarsa başlasın bence eray opel Ayhan beye sor en uygun kesin çözümü sana bulur ve sunar. Kolu sana sıfır aldırmaz çıkma temiz kol bulmandada yardımcı olur benim aracıma uygularken bana yardımcı olduğu gibi

motor kodunun ne ile başaldıgı onemli hocam.. maliyet açisindan..
ayhan bey eminim yardımcı olacaktır. hatta keşke bende orda olsamda bende gidebilsem. burda 2 ayı aşkındır CCyi yaptirmaya ugrasiyorum.. en sonunda yarın olacak galiba..

neyse. Araç büyük ihtimal Z motordur zaten. o zaman iş kolay..

çıkmacıdan kol alınabilir. yada bebnim gibi ebayden sıfır kol alınır. kargo dahil 80 liraya aldım. ve ingiltereden tam 2 günde geldi.. evet inanilmaz bişey..

ama ayhan beyle irtibatta olmanız iyi olacaktir.