cruise kontrol düğmeleri arızalı

bhozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merrhaba
Cruise kontrolün düğmeleri sanırım arızalandı. hız sabitleyiciye bastığımda hız sabitleniyor ancak tekrar bastığımda bazen hız bir basamak artıyor bazen de devreden çıkıyor.
Ne yapmam gerekir. düğmeleri tamir etmek için sadece kol mu değişiyor yoksa kolundüğme kısmı tamir ediliyor mu? pahalı mıdır?

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merrhaba
Cruise kontrolün düğmeleri sanırım arızalandı. hız sabitleyiciye bastığımda hız sabitleniyor ancak tekrar bastığımda bazen hız bir basamak artıyor bazen de devreden çıkıyor.
Ne yapmam gerekir. düğmeleri tamir etmek için sadece kol mu değişiyor yoksa kolundüğme kısmı tamir ediliyor mu? pahalı mıdır?
bendede bazen çalışmıyordu servis yeni yazılım yükleyerek halletti.benimki için servis elemanı cim modülünde yazılım hatası var dedi ve ağustosta gm servislere yeni yazılım göndermiş böylece sorun çözülmüş...

wingman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Bende de olmaya başladı, çok yeni taktırdım. Hiç devreye girmiyor ben sıcaklık ile ilgili olduğunu düşündüm. Kar amblemi çıkınca devreye girmiyor gibi geldi, daha sıcak bir ortama geçtiğimde çalışıyor, acaba böyle bir opsiyon koymuş olabilirler mi? Tamamen benim hayalimde mi :)

Sevgiler...

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Bende de olmaya başladı, çok yeni taktırdım. Hiç devreye girmiyor ben sıcaklık ile ilgili olduğunu düşündüm. Kar amblemi çıkınca devreye girmiyor gibi geldi, daha sıcak bir ortama geçtiğimde çalışıyor, acaba böyle bir opsiyon koymuş olabilirler mi? Tamamen benim hayalimde mi :)

Sevgiler...

Vectralarda 5 c den aşağıda yol bilg.buzlanma gösteriyor bu durumda çalışmayabilir.