Cruise Control Ve Teyp

kblygrbz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a arkadaşlar...

1 hafta önce 98 model 2.0 b kasa vectrayı satıp 2004 1.6 comfort c kasa vectra aldık..

Ama Bir Kaç Sorunum Var...

1. si cruise controlü çalıştıramadım.. yada çalışmıyor.. bana biraz bilgi verirseniz sevinirim... Nasıl çalışır ?
2. si ise 4 tane track cd çektim hiçbiri çalmadı... Cdler diamond marka idi.
cd yi taktıktan sonra bi süre cd dönüyor.. 2 dk geçtikten sonra error cd yazısı çıkıyor yol bilgisayarında..

Bana bi yardım ederseniz sevinirim..

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
images
burdan bakabilirsin nasıl çalştığına yukarı basarsan açar arkadaki tuşa basarsan kapanır açıldıktan sonra 2 sn daha yukarı basarsan hızını artırır 2 sn aşşagıdaki tuşa basarsan hızını azaltır.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca arabanızdaki cd çalar mp3 çalar. comfort donanımında mp3 çalan teyp var. track cd kullanacaksanız windows media player ile ve kaliteli bir cd'y çekerseniz çalacaktır...

kblygrbz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilgilendiğiniz için teşekkür ederim... cruise control denememe rağmen işleve sokamadım.. galiba bir problem var yada.. belli bi hızdan sonra onu devreye sokabiliyoruz henüz çözemedim... cd işine gelince ne yapıp ne ettiysem bi türlü cd okutamadım.. :(

yekta46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 2.2 dti elegance otomatik var... Cd sorununu bende çözemedim bi türlü... Bir kaç orjinal cd'm var onları çalıyor fakat benim doldurduklarımı çalmıyor.... Bu arada benim araçta da elektrikli arka perdenin tırnağı kırılmıl kaldırmıyor ve park sensörlerinden ses gelmiyor.... Fiyat oalrak sensörler ve perde tırnağı bana kaça patlar ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c.c benim arabadada çalışmıyor. ya fren yada debriyaj müşüründe sıkıntı var. sigortası falan yok. istanbula gidince op- com ya da tech 2'ye bağlatacağım zaten...

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Cruise için op-com dan arızayı tespit ettirebilirsiniz.
CD için ise, en düşük hızda çekmeniz lazım track cdyi. 4xdi sanırım. O zaman okur.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
media player kullanarak cd yi yazdırıp deneyiniz. benim aracımda anca bu şekilde yazılan cd ler okunabiliyordu...

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model comfort ise mp3 çalar yoktur sadece track çalar. bende 2003 model vardı yavaş çekilmiş hızdaki cdleri okuyordu.
c.c konusuna değinecek olursam. şu anki 2008 vectramda hiçbir sıkıntı yok. ama 2003 model olan da aynı sıkıntı vardı. 30km/s den sonra devreye giriyor.biraz sert basmayı dene temassızlık olabilir.

kblygrbz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.. ancak teyp orijinal cd de de error cd hatasını verdi.. c.c ye değinecek olursam ne kadar sert basarsam basayım devreye girmedi..
servise gitsem ne kadar maliyet çıkartırlar acaba ?