Cruise control taktırmak isteyenler

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
istanbulda taktıran varmı 120-150 ytl nedirki ya hemen taktıralım

RAINMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracta (astra g elegance) da hız sabitleyici var fakat cc ışıgı diye bir şey oldugunu bilmiyordum. Acaba bizimkilerde de varmıdır ?

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün corsa d enjoy aracıma taktırdım,hız sabitleyici.yaklaşık yarım saatimi aldı.120 ytl ve word karta 6 taksit imkanı var.bende bonus olduğu için 3 taksite halloldu.
ancak eski kasa corsalarda kolay takılabilrken yeni kasa corsaların essentia modellerine maalesef takılamıyormuş.geçen gün denemişler ama olmamış.kendi ifadeleri.

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl bi memlekette yaşıyorum anlamadım hala, Düzce Opel servisine sordum evet takılır dediler. Kol 250 ytl + işçilik felan derken 350 ytl hesap çıkardılar. Kıtlık bölgesindemi yaşıyoruz yoksa gerçekten bizim arabalara bu fiyata takılıyo bilmiyorum. Eğer birileri yardımcı olabilirse gerçekten memnun olurum. Saygılar...

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takilip takilamayacagini opel almanyadan arastiran var mi acaba? (sonucta TRde herseyi takabilen usta vardir da arabanin ureticisi bunu onayliyor mu?) Tesekkurler.

etubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yanlış anlamayın ama bence çok gereksiz bişi benim aracımdada var ama hiç kullanmıyorum 1-2 defa denedim (adanadan-alanyaya giderken) ama sonuçta frene gaza debriyaja dokundunuz an zaten devre dşı kalıyo uzun yollardada arasırada olsa bunlara basıyoruz onun için çok gereklimi bilmiyorum

gaza frene yada debriyaja illa ki basacaksın tabi ki ama ayağını çektikten sonra yani aracı vitese taktıktan sonra cruise control de hızını azaltma düğmesine bir kere bastığında sistem tekrar devreye girip en son hafızaya aldığı hıza tekrar geliyor benim kullandığım sistemde böyle diğerlerinde bir farklılık var mıdır bilemiyorum...

ucevit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b otomatik hız sabitleyici

arkadaşlar öğrenmek istediğim 99 vectra b cd otomatik aracım var hız sabitleme tuşu hangi tuş yardımcı olursanız sevinirim..........

MTT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede x ya da z farketmez takacak kişi önemli mesela bizdeki vectra x motor ama cruise control mevcut daha önceki sahibi taktırmış, bide bazı yetkili servisler yapmıyor anladığım kadarıyla özel servislere gidip bakmak en mantıklısı...
Selamlar, Z motorlarda gaz teli yok elektronik olarak kumanda ediliyor bu neden ile sonradan takılma şansı var. 2004 ve sonra ki modeller de z motor ve şanslılar. Yoksa fabrika çıkışlarda dediğiniz gibi fark etmez. Ve bu işlemi yaptıracaksanız yetkili serviste yaptırmanız gerekir. zaten pek birşey tutmuyor 110,- YTL parça + 30 veya 40 ytl işçilik. = 140-150 ytl. mal oluyor.

Son düzenleme: