Cruise control taktırmak isteyenler

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Ben bugun bir ustaya uğradım, dedim işte aracım opel corsa 2004 essentia sol kolda 4 tane kablo var ddebrijay müşürü var geriye cc kol alıp tech2 de tanıtmakmış dedim, adam güldü o kadar kolay mı onun için motor içinde bir parça lazım dedi. Sen hızı artırdıkça gaz kolunu çeken dedi. Bu işlerden pek anlamam adam ne demek istedi acaba.

2004 model araçta gaz pedalı telli değildir diye düşünüyorum,2001 modelden sonra elektronik gaz pedalı var bildiğim kadarı ile,ustanın bahsettiği parça pedalı telli olan araçlar için sizin yerinize gaz telini çeken motor,tesisatınız hazır galiba kol ve programlama ile bitmesi lazım işinizin

yanyanayi kol 30 35 civarı tech2 yide müdavimi olduğunuz bir servis ucuza veya bedavaya yapabilir kolay gelsin

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben 2012 aracıma serviste yaptıramadım tüm tesisat hazır olmasına bir tek kol takılması yetecekti ancak araç beyni bu modifikasyona izin vermedi.

ekrem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba benim araba 2001 zafira z18xe motor arabaya ebaydan aldığım cc kolunu taktım debriyaj sivicini taktım çinden getrtdiğim opcom ile programlama kalmıştıki bir türlü program menüsünden cc lü "present" yapyorum fakat hafızaya almıyor ve"not present" olarak kalıyor op-com da çalışıyor arızalarıda sildim versiyon 1.39 program OPCOM081016_EN dır bu konuda lütfen yardım edin bilen arkadaşlar izlediğim yol

Hız Sabitletiyici Tanımlama (ingilizce)
Cruise Control.
1. Open Op-Com
2. Select year of car
3. Select model
4. Select engine code
5. Select programming
6. Select variant configuration
7. Select cruise control
8. Change from not present to present on the drop down menu
9. Click perform coding
ama olmuyor ve "not present" olarak kalıyor

Sorunu hangi versiyonla çözdünüz ? Ben de aynı durumdan muzdaribim..

DeathBringer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba cruize kontrol konusunda ankarada bana yardımcı olabiliecek biri veya bildiği montaj yaptırdığı bir usta varmı acaba? Yetkili servisler bu araca olmaz deyip başından savıyor.

Biri bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Aracım Corsa C Z10XE easytronic

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız sabitleyici kolu ve debriyaj müşürünü aldım, montajı ve yazılımsal düzeltmeyi yapacak ustaya ihtiyacım var?? ANKARA

yunus_1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c2 kasa aracım var essentia olduğu için hız sabitleyici yok serviste uyum sağlamayabilir demişlerdi. hadi uyum sağladı diyelim kadranda cruise control ışığı yanacak mı?

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
z12xep motor 2007 corsa acaba cruse oluyor mu twinport essentia manuel vites