Cruise control taktırmak isteyenler

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
New Astra' Alıntı:
Ek olarak şu bilgiyide vermenin faydalı olacağını düşünüyorum.. 2005 2006 model opellerde cruise control takılması,sinyal parçasının değişmesi ve data'nın yüklenmesi kadar basitti. fakat 2007 yılından sonra çikacak opellere, cruise control sisteminin getirdiği rahat sürüşten dolayı avrupada meyadana gelen çeşitli kazalardan sonra yasaklanabileceğini öğrendim, kesinleşmiş bilgi değil ama olabilme ihtmiali yüksek.

bunu bende duydum tamamen yasaklanması söz konusuymuş

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senex' Alıntı:
zahmet oldu sana benim astra taktıracağım zaten otomatik vites yanlız şu an tatvanda görev yaptığım için ancak yaza. bunun için yardımcı olabilirmisin?

elimizden geldiğince... :good:

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
99 astra g için hangi maliyeti göze alıcaz peki

2000'den sonrasi için takılması daha az maliyetli ve oda yaklaşik 160-400 arası, otomobilin donanimina bağlı..

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah anlasam

Merhaba arkadaşlar,
Benim araba şuan serviste triger, yağ filtre değişimi vs.
Dün burda okuduklarımdan sonra servise gittim. Cruise Control ile ilgili hem
fiyat hem bilgi alayım dedim. Araba Z motor herşeye uygun adamın
verdiği fiyat 300 ytl. Kafayı yiycem, sormak istediğim bu fiyatlar
her serviste farklımı. Ne bileyim Opel denilince hepsi aynı diye biliyodum,
belkide benim cahilliğim. Gerçeğini isterseniz sizin bahsettiğiniz fiyatlarla
burdaki arasında %100 fark var. Buda demekki benim araba serviste bakımda = %100 ...Sölemek bile istemiyorum. Umarım ben yanılıyorumdur.

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reallaz61' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Benim araba şuan serviste triger, yağ filtre değişimi vs.
Dün burda okuduklarımdan sonra servise gittim. Cruise Control ile ilgili hem
fiyat hem bilgi alayım dedim. Araba Z motor herşeye uygun adamın
verdiği fiyat 300 ytl. Kafayı yiycem, sormak istediğim bu fiyatlar
her serviste farklımı. Ne bileyim Opel denilince hepsi aynı diye biliyodum,
belkide benim cahilliğim. Gerçeğini isterseniz sizin bahsettiğiniz fiyatlarla
burdaki arasında %100 fark var. Buda demekki benim araba serviste bakımda = %100 ...Sölemek bile istemiyorum. Umarım ben yanılıyorumdur.

herşey uyumlu ise neden 300 ytl gibi bir fiyat verdiklerini, hangi parçalari takacaklar veya değiştirecekler onu sorsaydin ki ona göre benim verdiğim fiyatlarla kıyasmala yapma imkanın olurdu. Belkide senin bildigin gibi aracın tam uyumlu değildir, eger uyumlu ise we sadece dediğim parçalari değiştiriyorlar we takıyorlarsa neden 300ytl diye sormalısın. egerki yetkili servisten servise 100 de 100 fiyat farkı var ise bunuda opelin müşteri hizmetlerine şikayet edersen, sana 1 gün içersinde yardımcı olacaklarına eminim. daha önce benim başıma gelmişti, saolsun ilgilendiler.

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sordum

Servise aynen sordum. Hatta servis müdürü bana sadece sinyal kolunun fiyatına 149 + kdv verdi. Bende sizin belirttiğiniz gibi fiyatının 104 ytl olduğunu söyleyincede yanlışlık vardır deyip geçiştirdi. Bu arada arabayı akşam aldım. İndirimleri düşünce Toplam 663 ytl. Yağ+filtre+buji+triger+su pompası ve ufak tefek işler. Bilmiyorum normalmi ?

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
New Astra' Alıntı:
elimizden geldiğince... :good:
teşekkürler zahmet olacak sevgiler:alkis:

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reallaz61' Alıntı:
Servise aynen sordum. Hatta servis müdürü bana sadece sinyal kolunun fiyatına 149 + kdv verdi. Bende sizin belirttiğiniz gibi fiyatının 104 ytl olduğunu söyleyincede yanlışlık vardır deyip geçiştirdi. Bu arada arabayı akşam aldım. İndirimleri düşünce Toplam 663 ytl. Yağ+filtre+buji+triger+su pompası ve ufak tefek işler. Bilmiyorum normalmi ?

bende fiyatlari bizzat parça satış sorumlusundan aldim ayrıca dediğin gibi geçiştirmiştir meseleyi çünkü verdikleri fiyatta bariz fark var.