Cruise control taktırmak isteyenler

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
şayet aracınız essentia modeli ise sorun yaşanıyor.sanırım araçta gerekli alt yapı yokmuş.ancak enjoy ise gayet kolay bir şekilde 120 ytl ye yarım saat içinde takılıyor.ben taktırdım çünkü...
essentia veya enjoy farketmez,astra h dizel için ben gedizlerde taktırdım 180 ytl işcilik ve herşey dahil 1-1.5 saatte teslim

Corsa-D

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün İzmitte ki Servisle görüştüm bu konuyu, 180-200 arası fiyat tutar dediler fakat aracın üretimde bazı opsiyonel fonk. sistemleri fabrikada devre dışı duruma getirilmiş olabilir dedi. Bunu öğrenmek için sistemi kurup bakmak gerek denildi. Yani cruise control sistemi araca kurulacak sonra çalıştırılacak eğer çalışırsa oldu, çalışmazsa malasef durumu olacakmış. Eğer olmazsa büyük ihtimalle para vermezsin dediler, parça bizde kalır dediler. Aracım essentia modeli, bi sorun olmazmış bu da. Bilgilerinize sunarım bu arada taksisti world carda yapıoruz dediler, başka kartlara taksit yapılıyor mu bilgisi olan var mı ?????????*

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Opanda bende cruise controlu taktırdım montajı 10 dk. bile sürmüyor ama programlaması tech2 de oluşan sorun nedeniyle 1 saat kadar sürdü sürüş konforu harika üstteki iki tuş ile hızı arttırıp azaltırken alttaki tuşla devreden çıkarıyorsun işçilik dahil 150 ytl tuttu aracınızda alt yapısı varsa taktırın diyorum

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoğrafları da çektim biraz acemice oldu ama en azından montajı hakkında bir fikir uyandırır uygun bir zamanda yüklemeye çalışacağım...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle direksiyon arkasındaki kutunun üstü açılıyor
dsc01302bx0.jpg

Cruise Control Uyumlu sinyal kolu orjinal koluyla değiştiriliyor..

dsc01303iq8.jpg

Daha sonra debriyaj pedalının üstünde bir yere sigortası takılıyor ve montaj bitiyor

dsc01305mk7.jpg

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astra g nin şase numarası Y16X diye başlıyo. bu x motor anlamına mı gelir???