Crossland X Kullanıcı yorumu

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sedat bey aracınız şimdiden hayırlı olsun. Rabbim kaza bela vermesin inş.

• Beğen
Tepkiler: Sedat Yıldırım

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sedat bey aracınız şimdiden hayırlı olsun. Rabbim kaza bela vermesin inş.
Allah c.c. razı olsun kardeşim. 🤲

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Allah c.c. nasip eylerse araç bu.
Hayırlısı İnşeAllah. 🤗
images1080x720-3f2fa31cd4419dd62.jpg

YILDIRIM

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
H

hasanaksoy

Bilgi Girilmemiş
Birkaç kez bindim ve aşık oldum diyebilirim :) Aracın içinin ferahlığı sürüşü oldukça keyifli. SUV almayı düşünenler pişman olmazlar

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Birkaç kez bindim ve aşık oldum diyebilirim :) Aracın içinin ferahlığı sürüşü oldukça keyifli. SUV almayı düşünenler pişman olmazlar
Araç suv değil Cross, ancak benimde çok hoşuma gitti. Grandland X'e gelen aşırı zamdan dolayı Crossland X'e yönelmek zorunda kaldım ama, benim için önemli olan özelliklerin hepsi var, en önemlisi de altının yüksek olması. Yazları köyde kışları İstanbul'da yaşadığım için, altının yüksek olması en ihtiyacım olan bir şeydi. Dizel oluşu, otomatik en full paketi olan Excellence olmasıda cabası. Hayırlısıyla teslim alırız İnşeAllah. 🤲

PicsArt_08-19-07.28.4940496fb0d416dfaf.png

The_teacher

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamunaleykum.
Arkadaşlar ben Opel Corsa kullanıcısıyım.
2015'te Ötv'siz aldığım Corsa'nın beşinci yılı Eylül'ün ikisinde bitiyor. Opel'den memnun kaldığım için bu sefer 1.5 Dizel Opel Crosland X Excellence için sipariş sözleşmesi imzaladım. Araçlar İspanya'da üretiliyormuş. Grandlan X Enjoy almaktı niyetim ama malum 10 gün içinde iki kere zam gelince mecburen Crosland X'e yöneldim. Ama renk seçeneği yoktu,sadece Kuvars Grisi vardı,mecbur onu seçtim. Aksilik olmasa Ekim'in ilk yarısında aracı teslim ederiz dediler.Hayırlısıyla bekliyorum.
Hayırlı olsun, aracınızı teslim aldınız mı? Hangi motor seçeneğini tercih ettiniz? Ben 2 aydır innovation modelini kullanıyorum, çok memnunum. Galeriden çıkınca lastik basınçlarını kontrol ettirin, benimkiler 45 psi çıktı, araç zıplıyordu. Şuan daha sessiz ve konforlu. Kazasız belasız sürüşler...

• Beğen

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, aracınızı teslim aldınız mı? Hangi motor seçeneğini tercih ettiniz? Ben 2 aydır innovation modelini kullanıyorum, çok memnunum. Galeriden çıkınca lastik basınçlarını kontrol ettirin, benimkiler 45 psi çıktı, araç zıplıyordu. Şuan daha sessiz ve konforlu. Kazasız belasız sürüşler...
Allah c.c. razı olsun kardeşim. 🤲
Ekim'in başında teslim edebileceklerini söylediler.
Sipariş sözleşmesi yaptığım araç 1.5 Dizel Crossland X Excellence. 120 beygir 300 tork otomatik.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun beyler. Aracı bende araştırdım, banada güzel geldi ama SUV sınıfında ben alırsam eğer T-ROC ya da Q3 düşünüyorum o yüzden malüm fiyatlar çıkmışken. Şimdilik Opel Astra J sedan işimizi görüyor :D

Güzel araç tercih etmişssiniz, Belasız kazasız sürüşler dilerim

• Beğen
Tepkiler: omeroz