cr-v'me tsw mi yoksa könıg mi

sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalite olarak König ama estetik açısından TSW diyorum ve oyumu da TSW'ye verdim:)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
%3 aşmıyor umut yanlışın var tam orjinali 235 ama malesef öyle bir ölçü yok ikisinden biri olacak

225-45-18 : -1,25

245-45-18 : +1,43

sormuştum zaten, aşıyor demedim... orjinali hangisi bilmediğim için birinden biri geçer diye tahmin etmiştim.. tavsiyem 225 olur bunların içinde..

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yusuf aradım aldım fiyat; jantlar için 1200 tl takımı takma vs dahil ;) , lastikler için yokohama satmıyorlar Accelera marka var 225-45-18, 800 lira takımı ;)
yalnız peşin dedim ben yusuf ama taksitte fiyat değişebilir sanırım ?

Son düzenleme:

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yusuf aradım aldım fiyat; jantlar için 1200 tl takımı takma vs dahil ;) , lastikler için yokohama satmıyorlar Accelera marka var 225-45-18, 800 lira takımı ;)
yalnız peşin dedim ben yusuf ama taksitte fiyat değişebilir sanırım ?

mustafa çok sağol demekki fiyatlar aşağı yukarı aynı bende jantlara 1250 aldım ama daha pazarlık yapacağım lastik olarak yokohama düşünüyorum yalnız eyvallah kardeşim teşekkürler ;)

Son düzenleme:

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konıgin jant çevresindeki ve göbekti kırmızı renginin aracın rengini tamamlıyacağını düşündüm ayrıca yan dikiz aynaları olmassa siyaha boyatabilirim o zamanda jant rengi ile bir tamamlama olur sizce nasıl fikir ?

arkadaşlar başka marka ve model tavsiyelerine açığım belki sizden daha güzel modeller gelebilir

Son düzenleme:

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konig çook daha güzel duruyor hem daha gösterişli hem daha kalite duruyor ama tercih sizin tabi:D

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben takma könig derim ama sen bilrsin ;) bu arada indirt fiyatı biraz daha sen fiyat aldığın yerden sonra bostancı Özgü oto ya bi uğra ben fiyatı ordan aldım senin aldğın fiyatın altına inerler çünkü Tr'ye onlar getiriyor Tsw'yi ;)

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
könıg agaın 5 KesinLikle... ;)

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben takma könig derim ama sen bilrsin ;) bu arada indirt fiyatı biraz daha sen fiyat aldığın yerden sonra bostancı Özgü oto ya bi uğra ben fiyatı ordan aldım senin aldğın fiyatın altına inerler çünkü Tr'ye onlar getiriyor Tsw'yi ;)

mustafa özgü otodaki jantlar gelecek zaten bana onlarda da son 1 takım kalmış :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...