cr-v evolution ;)

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cr v krom jant diye bağırıyor gibi sanki..
maşallah kazasız belasız..

Furkan valla krom jantlara hiç ısınamadım oldum olası sevmem o yüzden aklımın ucundan bile krom jant takmak geçmedi :D

msm89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf kardeş MAŞALLAH çok güzel olmuş jantlar çok güzel filmler çok güzel durmuş, arabayı bi sonax veya ziebarta sok dahada bi parlasın ;) bu arada tek sırıtan arkadaki ve çamurluktaki sarı sinyal beyaz yap bence veya kırmızı nasıl istersen ;) Kazasız belasız iyi günlerde bin kardeş ...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazsız belasız sürüşler araç güzel olmuş yusuf...krom janta bende katılıyorum ama..ama jant işi zevk meslesi her zaman..güle güle kullan maşallah

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba gayet guzel olmus ayrıca gözüme takıldı hala 7110 kullanıyorsunuz :D o telefonuda oldum olası sevmişimdir...kazasız sürüşler

7110 faal olarak kullanmıyorum ama gerçekten güzel bir telefon dediğiniz gibi, içinde açık ama kullanmadığım 532 li bir hattım var kit boş kalmasın diye telefonda öle orda duruyor :D

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi yay tak sürüngen gibi gez cadde'de off:D:D
ben olsam hiç düşünem direk keserim:D

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusuf kardeş MAŞALLAH çok güzel olmuş jantlar çok güzel filmler çok güzel durmuş, arabayı bi sonax veya ziebarta sok dahada bi parlasın ;) bu arada tek sırıtan arkadaki ve çamurluktaki sarı sinyal beyaz yap bence veya kırmızı nasıl istersen ;) Kazasız belasız iyi günlerde bin kardeş ...

Mustafa olabilir aslında aklımda vardı ama karar verememiştim ;)