Cosmo'yu satmayı düşünüyorum [İlan verdim]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracı alalı fazla olmadı biliyorsunuz, izlenimlerimi de paylaşmıştım (http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=13685)

Araç çok tok ve kemikli ve kaliteli gelse de 1.6 dizelden sonra 1.3 kesmedi diyebilirim. Satmayı düşünüyorum, ilan vermeidm henüz ama 1.6 dizel bir araç almayı planlıyorum. İlan vermeden bi yazayım dedim...

Edit: ilan verdim : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sifir-ayarinda-astra-j-1.3-cdti-ecoflex-cosmo-196083917/detay/

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cosmo'yu satmayı düşünüyorum

............... (sildim)

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı satışlar

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı satışlar... İnşallah 1.6d astra ya da insignia ile opele devam edersiniz ...

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:

Hayırlı satışlar şimdiden. Ya siz az yazıyorsunuz ya ben çok yazmışım ilanıma :)

* İlan sahibi yukarıda söylediği fiyatı sildiği için onun da tercihi doğrultusunda ben de sildim alıntı yaptığım iletiden.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Arkadaşlar aracı alalı fazla olmadı biliyorsunuz, izlenimlerimi de paylaşmıştım (http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=13685)

Araç çok tok ve kemikli ve kaliteli gelse de 1.6 dizelden sonra 1.3 kesmedi diyebilirim. Satmayı düşünüyorum, ilan vermeidm henüz ama 1.6 dizel bir araç almayı planlıyorum. İlan vermeden bi yazayım dedim...

Çok erken vazgeçmişsiniz hocam. Aldığınız fiyat civarı bir fiyata yazın zararsız satarsanız aracı. 1.6dizel alıcaksanızda biraz bekleyin otomatiği gelicek aracın onu alırsınız şimdiden hayırlı olsun :)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun, konu biraz muallak aslında :) yarım saat önce hanıma açıldım, bu iş o kadar kolay olmayacak galiba :)
burak bey yularıdaki linkte paylaştığım onarımdan dolayı kendim uygun aldım, o yüzden uygun yazdım yoksa sizin aracın fiyatı ideal, o fiyatlara satılan sportlar gördüm siz de satarsınız yakında inşaallah. benimki zaruri değil keyfi biraz ;)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
sağolun, konu biraz muallak aslında :) yarım saat önce hanıma açıldım, bu iş o kadar kolay olmayacak galiba :)
burak bey yularıdaki linkte paylaştığım onarımdan dolayı kendim uygun aldım, o yüzden uygun yazdım yoksa sizin aracın fiyatı ideal, o fiyatlara satılan sportlar gördüm siz de satarsınız yakında inşaallah. benimki zaruri değil keyfi biraz ;)

Daha önceki mesajlarınıza bakınca anladım, tamamdır :) Hayırlısı olsun inşallah sizin için.

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...