corsaya tablet

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
am/fm tuşundan auxa geçme işi olmadı ama usta telefon çıkışını stereo yaparak işlemi yaptı. şu an teypte aux mevcut. en kısa zamanda resimleri ve belki de bir video ekleyebilirim.
eğer isteyen olursa ustanın adresini ve telefonunu benden alabilisiniz.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sol üstteki tuş ne için? aux içinse onu gizli bir yere almak daha iyi olmaz mı?
tabletin sabitleme aparatı çok şık.
yanlız tablet tam hava kanallarının önünde duruyor.hem sıcak hem de soğuk hava cihaza zarar verebilir dikkat et.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aux a geçmek için anahtar. elimizde anahtarlı jack olmadığı için normal anahtar kullanıldı. dün de eski şapkayı çıkarırken kabloyu oraya koyuverdim. bakalım şu jacktan bulabilsem ustamla konuştuk yapacağız.
dediğin gibi havalandırmanın önünü kapatıyor. biraz daha yukarı kaldırmayı düşünüyorum.

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
Usta teypteki telefon çıkışını nasıl stereo yaptı acaba bununla ilgili biraz detay paylaşmanız mümkün mü?

Bulunduğum yerde oto ses işi yapan tanıdığa rica edip telefon çıkışından aux yaptırdım ama malesef mono oldu. Stereo yapmak mümkünse onu da bir ara yaptırırdım.

Şu haliyle aux modunda rahatsız olduğum bir durum da var. Hani teybin sesini son ses yaptığınızda ve bir müzik çalmadığında çıkan bir ugultu vardır ya işte aux modunda o ses biraz fazla ve rahatsız edici düzeyde.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta teypteki telefon çıkışını nasıl stereo yaptı acaba bununla ilgili biraz detay paylaşmanız mümkün mü?

Bulunduğum yerde oto ses işi yapan tanıdığa rica edip telefon çıkışından aux yaptırdım ama malesef mono oldu. Stereo yapmak mümkünse onu da bir ara yaptırırdım.

Şu haliyle aux modunda rahatsız olduğum bir durum da var. Hani teybin sesini son ses yaptığınızda ve bir müzik çalmadığında çıkan bir ugultu vardır ya işte aux modunda o ses biraz fazla ve rahatsız edici düzeyde.

yapılışını görmediğim için bişey diyemeyeceğim. ama 4 hoparlörden de ses alabiliyorum. fırsatım olursa teybin içini açar resim çekerim. ama hemen yaparım diyemem.

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
yapılışını görmediğim için bişey diyemeyeceğim. ama 4 hoparlörden de ses alabiliyorum. fırsatım olursa teybin içini açar resim çekerim. ama hemen yaparım diyemem.
Ben de bütün hoparlörlerden ses alabiliyorum aslında ama müziklerin stereo çalınamaması sorun. Bu da büyük bir sorun değil aslında ama bazı müziklerden aldığımız tadı biraz bozuyor hepsi o.
Hani bir şarkıda bazı sesler soldan, bazı sesler sağdan gelir bu da daha bir canlılık katar sadece ondan mahrum olacağız sanırım biraz.
Neyse buna da şükür diyorum ben yine de.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz merhaba;
nacizane bir önerim var. bence daha önce arkadaşların ve benim yaptığımız gibi. sende göstergesi söküp onun yerine yerleştirsen olmazmı. madem masraf ettin tablet aldın güzel bişey olsun. şahsen kesme biçme işi olmasa bende astraya tablet yapmak istiyorum. ama kesme biçme beni tedirgin ediyorum. ufak tefek değil astrada klima kontrollerinin yerleri beni deli ediyor.

aşağıdaki resim benzeri bişey yapabilirsin.

attachment.php

Ekli dosyalar

• corsa2qo0.jpg
    corsa2qo0.jpg
    42.4 KB · Görüntüleme: 89

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekranda herhangi bir uygulamayı açmak için öne doğru uzanmak gerekiyor. araç kullanırken yapmamak lazım ama ihtiyaç anında sıkıntı oluyor. o yüzden oraya koymadım. görsel açıdan da daha güzel olurdu ama maalesef kullanım kolaylığı açısından olmadı.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında daha büyük bir tablet alıp teybin yerine koymak var da. onun masrafı çok şu an için. ayrıca yine göz hizasından aşağıda kalacağı için ekrana bakmak sıkıntı olur diye düşünüyorum.