corsaya tablet

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar,

aklımda corsa c ye tablet koyma fikri var. hali hazırda mevcut olan samsung galaxy s wifi 5.0 model media playerı navigasyon şapkası alarak bir şekilde koydum. ancak sesi arabanın hoparlörlerine nasıl aktarmalıyım ona karar veremedim. aklımda olan düşünceler;
1- teybi değiştirip ucuzundan yeni bir teyp almak
2- mevcut teybe açtırıp aux bağlantısı yaptırmak
3- parrot bluetooth kitler var. daha önce almıştım ama sonra sattım. 2. elde 350 ye kadar bulabiliyorum. teybe aux+ipod+usb girişi sağlıyor ama pahalı.
4- pazarcı anfisi denen 2 kanallı şeyleri kullanabilir miyim bilmiyorum. ama aklıma geldi yazdım.
yada sizin başka önerileriniz varsa dinleyebilirim.

resimleri çekip koyarıp akşama. daha önce yapılan navigasyon uygulamaları gibi oldu. benimki değişik biraz.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mevcut üniteye aux yaptırmak en şık çözüm olur

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aux eklentisi yada kaset adaptör kullanmak iyi ve en ekonomik çözüm yöntemleridir herhalde.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mevcuta aux en şık çözüm orjinallik ve bütçe açısından ama teybi açtırmayı göze alamıyorum.
şu an elimdeki tablet 5 inçlik. belki ilerleyen zamanlarda 7 inçlik bi tablet alabilirim. ve teybi komple söküp double din gibi monte edebilirim. bu durumda teyp olmadan sesi hoparlörlere aktarmak için ne yapmalı?
yada şu anki teybe paralel bir sistem olabilir mi? yani farklı 2 ses kaynağından sesi nasıl alabilirim?
aklıma bir sürü şey geliyor ama elektrik-elektronik bilgim zayıf olduğu için riske girmek istemiyorum.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
teybi açtırıp aux yaptırmak çok da büyütülecek bir işlem değil.
usta biri kolaylıkla yapar.
7 inc alternatifi için ana ünite olmadan sesi aktarmak amaçlı bir amfi kullanman gerekli.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c cd30 mp3 teyplere 4 hoparlorden ses gelecek sekılde ve stereo ses alınabılıyor mu?...yoksa ben yenı nesıl 9 tus radyolu aux girişi olan teyplerden alıcam...bilgi beklıyorum arkadaşlar

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c cd30 mp3 teyplere 4 hoparlorden ses gelecek sekılde ve stereo ses alınabılıyor mu?...yoksa ben yenı nesıl 9 tus radyolu aux girişi olan teyplerden alıcam...bilgi beklıyorum arkadaşlar

evet alınabiliyormuş ben de onu yaptırmayı düşünüyorum
forumda yapan bi kaç kişi var. ama elim havya tutmadığı için hiç yaptıraca yer arıyorum. çevrende bildiğin elektronikçi tv tamircisi eli havya tutan biri varsa önce ben yaptırayım beğenirsen sen de yaptırırsın.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet alınabiliyormuş ben de onu yaptırmayı düşünüyorum
forumda yapan bi kaç kişi var. ama elim havya tutmadığı için hiç yaptıraca yer arıyorum. çevrende bildiğin elektronikçi tv tamircisi eli havya tutan biri varsa önce ben yaptırayım beğenirsen sen de yaptırırsın.
sitede bi arkdas yapmış....stereo fakat bı açma kapama ile 2 weya 4 hoparlorden dınlme yapıyor...ben istiyorum kı dırek 4 hoparlor etkın ve stereo olsun...senın bu projen bu bahsettıgım arkadasınkı gıbı mı ?eger öyle degılse merakla beklıyorum

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede bi arkdas yapmış....stereo fakat bı açma kapama ile 2 weya 4 hoparlorden dınlme yapıyor...ben istiyorum kı dırek 4 hoparlor etkın ve stereo olsun...senın bu projen bu bahsettıgım arkadasınkı gıbı mı ?eger öyle degılse merakla beklıyorum

Overhaulin nickli arkadaş yapmış. Şu an telefonla girdiğim icin link koyamıyorum. nasıl yaptığını anlatmış orda istersen bi bak. Başka yerlerde başka örneklerini de gördüm. Ben ümraniyedeyim. Bi ara görüşüp konuşabiliriz.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Overhaulin nickli arkadaş yapmış. Şu an telefonla girdiğim icin link koyamıyorum. nasıl yaptığını anlatmış orda istersen bi bak. Başka yerlerde başka örneklerini de gördüm. Ben ümraniyedeyim. Bi ara görüşüp konuşabiliriz.
tamam olur goruselım faydalı olur...