Corsamı sattım kararsız kaldım lütfen yardım :S:S

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet astradan vazgeçtik çok istesem bile gerçekler bu yönde bakacaz diğer araçlara

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla ben beğendim bu BMW'i astradan daha şık duruyor :) sürüşünü satışını bilmem madem alacaksın. Astra GSI'den de BMW'den de anlamayan birisi olarak. En azında şöyle baktım mı vay BMW'derim :)

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat abi aslında satışı çok yok ama BMW nin sahibi adamın hali vakti yerinde bir avukat 1 yıldır bizim büronun önünde yatıyo kullanan yok aracı.muadilleri 16 lira civarı ben alıcam 13 liraya ki birazda indirme olasılığım var yani ilerde yada yakında satmaya kalksam zarar etmeyeceğimi düşünüyorum.hız meraklısı değilim zaten astrayıda keyifli ve donanımlı bir araç olduğu için seçmiştim.ama hala karar aşamasındayım hayırlısı diyelim abi

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla sahibinden de 12.000TL den başlayıp 22.000TL ye kadar fiyatı var demek ki 15.000TL - 16.000TL. Temiz 13.000TL bulduysan bence kaçırma. Hem Astra GSI 94 model diyorsun. BMW 98. iki arasındaki seçenekte ben hiç düşünmeden BMW'ye binerdim en azından ismi var. Arabanın adı var satışında zarar edeceğini sanmıyorum fakat kar'da etmessin. Bindiğin gezdiğin ve benim giblerin vayy güzel arabaymış dediği yanına kar kalır :)
BENCE BMC(W) :)

tunerman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eywallah abi bende aynı düşüncedeyim en azından zarar etmem ya