Corsama ne yapayım ikinci aşamada ?

• Konuyu başlatan ozzyouz
  • Başlangıç tarihi
O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
Aşama aşama modluyorum.. 6 aylık aracım .. Jant lastik marşpiyel spoiler cam filmi egzost yaptım..
Şimdi ne yapsam diye düşünüyorum ..
Amaç güç deil görüntü baştan diyim ..

1.Xenon
2.Angel
3.Stop(Ledli)
4.Ön arka karlık olabilir...

2 tane alma seçeneğim var . Çok yük olmak istemiyorum aileme.. Sizce ikinci etapta neyi tavsiye edersiniz.. Şimdiden teşekkürler :eek:

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon yada angel alacaksan once angel alsan daha iyi sonra xenonları angellara göre alırsın ;)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam hemşerim, ben de Acıpayam'lıyım ama İstanbul'da yaşıyorum.

Aşağıdaki linkte benim arabanın resimleri var, xenon hariç ne varsa yaptım diyebilirim.Hem fikir vermesi açısından, hem de araç üzerinde nasıl durduğunu görebilmen açısından yardımcı olur sanırım.Sayfalar ilerledikçe bir sürü bişeyler daha ekleniyor, ilk sayfada kalma. :)

İyi forumlar...

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
Selam hemşerim, ben de Acıpayam'lıyım ama İstanbul'da yaşıyorum.

Aşağıdaki linkte benim arabanın resimleri var, xenon hariç ne varsa yaptım diyebilirim.Hem fikir vermesi açısından, hem de araç üzerinde nasıl durduğunu görebilmen açısından yardımcı olur sanırım.Sayfalar ilerledikçe bir sürü bişeyler daha ekleniyor, ilk sayfada kalma. :)

İyi forumlar...
Selam Hemşerim senin corsa baya ilgimi çekti gerçektende emek vererek yapmışsın eline sağlık bizim açımızdan güzel oldu bak bu :good:
Bende İstanbulda yaşıyorum inşallah buluşmalar olursa tanışmak dileğiyle..
Ön karlık çok hoşuma gitti nerde yaptırdın ? :confused:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rahmetli ön karlık denk düşmüştü, Steinmetz'den almıştım.Şimdi sıfırını almaya kalksan 400 küsür Euro.Plastik olduğu için oldukça dayanıklıydı, kırılma falan yanından bile geçemezdi ama maalesef komple kayboldu.Maslak'ta Tuning Garage fiber kalıbını çıkarmıştı yanlış hatırlamıyorsam, oradan temin edebilirsin.

O

ozzyouz

Bilgi Girilmemiş
Usta bir de steinmetz panjur görüyorum sende bunu nerden temin ettin ?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Moda'da Sounstation Tuning var, Türkiye Distribütörü orası...

mehmetaligupur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ledlı stop far

slm arkadasım ben mehmetali bendede corsa var suan satılık ledlı arka stop farım var ıstersen bak resmıne fıyatta anlasırız 3 ay kullandım suan kutusunda beklıyor cızık dahı yok yedek parca bolumune koydum resmını bakabılırsın 05432064695