corsalara yazılım.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+kaç veriyor bu parça birde aracın beyniden bir parçamı değiştirilcek yoksa ilave tesisatta biryeremi bağlanıyor

standart eprom sökülüp yerine bu takiliyor ve sonra devam...

munez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
attığınız yazılım beyinde bulunan eproma yazılıyor bizim çip diye bahsettiğimiz ise zaten eprom. yani aynı.
sizin aracınız corsa c corsa c lerde aracın üzerinden eproma ulaşabiliyorsunuz ve değişiklikler yapabiliyorsunuz corsa b lerde ise eproma aracın içinden ulaşamıyorsunuz bu yüzden epromu söküp yazılım atıp yerine takıyorsunuz. yani sizin yaptığınız işlemle bir farkı yok. ingilteredeki ve almanyadaki arkadaşlarınıza da bu yazdıklarımı yollarsanız size açıklama yapacaklardır.
burdaki yapılan tek yanlış konuyu tam incelemeden bahsi gecen araçların corsa b olduğunu ve benzinli olduğunu anlamadan ve corsa b lerde ve benzinlilerdeki uygulama sekillerinin farklı olabileceğini düşünmeden yorum yazıp kafa bulandırmanız.

afedersın dostum hayırlı satıslar ısıne engel olmak ıcın degıl konuyu duzgun acamadıgından kaynaklanıyodur belkı buraya yazdıgım baslıgına bak bı ıstersen sen corsalara yazlım yazmıssın.. Hayırlı satıslar....

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parasıylada vermiyorum kardeşim ne bu be yok size çip mip haketmiyorsunuz zaten iyilik yapanda kabahat gidin piyasadan 1000 liraya alın ne yedüğü belli olmayan cipleri. siz ne anlarsınız moddan tuning den varsa yoksa boş laf çene konuşmaya gelince herkes west custom garage bitmişsiniz siz gidin hava filtresi takın.

not yukarıda yazılı olanlar şakadır ciddiye almayın 200 tl getiren çipi alır güle güle gazlar:D:D:D

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afedersın dostum hayırlı satıslar ısıne engel olmak ıcın degıl konuyu duzgun acamadıgından kaynaklanıyodur belkı buraya yazdıgım baslıgına bak bı ıstersen sen corsalara yazlım yazmıssın.. Hayırlı satıslar....

sorun başlıkta değil başlığa mandolin de yazabilirdim sorun içeriği okumadan cevap yazmanız sizede hayırlı forumlar.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Berat mandolin ler kaç telli ? kaç paraya veriyorsun :p:p:p