Corsa'can dan fotolar..

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maaşallah :)

egsoz u şöyle bi çevirir tam çapraz koyarsın demiştim ben :D
Çapraz için alt tarafı çokda müsait değildi, bu şekildede yeterli, fazla dikkat çekmesini istemedim. :D :rolleyes:

Mustafa araban çok güzel çıkmış fotolarda.Maşallah diyelim.Bu arada resimleri hangi siteden yüklüyorsun.

Teşekkürler abi, Photobucket ve facebookdan yüklüyorum genelde, photobucketi tavsiye ederim, güzel site. ;)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yine bir haftasonu, motor içi temizliği yaptım, artı olarak cam önündeki siyah plastik güneşten solmuştu, silecek kolları ve cam yan çıtaları ile beraber mat siyaha boyadım. Fotoğraflar İnstagramdan olduğundan pek iyi değil. :D

248183_10151478602274541_459601757_n.jpg

Ve son hali, öne kare app (mühürlü) Azıcık reklamlı. :D

579280_10151478713189541_498814047_n.jpg

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
eline sağlıkk güzel olmaş. bizde canerle led iç aydınşatma yaptık. fotoları akşam çekip paylaşırım.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben yalnız takılıyorum burada Merthan, yokki Corsacı bi kanka. :D Bekliyorum fotoları.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortak ben de plastik askamları ayna kapı ve tavan çıtaları hariç mat siyah yapmıştım ilk zamanlar çok güzeldi fakat çamurluk dodikleri ve lipte atmalar oldu bu kısımlara sürekli taş çarptığı için dökülüyor. ama sileceklerin bulunduğu o kısım hala ilk günkü gibi duruyor. yanlız çok tazzikli suyu o kısma verme yinede atma problemi yapabilir.;)

24zw5fr.jpg

aeb5o0.jpg

315dbgg.jpg

2ym9377.jpg

2zzuyl0.jpg

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ortak lipte atma olması doğal, elastik malzeme sonuçta, ön cam yan çıtalar ve alt plastik tam istediğim gibi oldu, tavan çıtası sırıttı bu sefer, sıra onda, onuda sökmeyi düşünüyorum, en kötü ihtimalle üzerinde boyarım. Tazyikli su atma yapabilir o da aklımda.

Silecek kollarındada atmalar vardı, onlarda yepyeni oldu, yalnız bir tanesinin civata kapağı yok, çok kötü görünüyor o da. :(

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger mat siyah boyayı atmadan evvel plastige astar atmadıysan tazzikli suyu yakından tutulduğunda atma yapıyor ortak.sprey astarlar varmış aslında ilk onlardan atıp sonradan boyasan daha dayanıklı olur gibime geliyor. vanda benzilige girdim yakıt aldım, baktım tazzikli su ile yıkama yapıyorlardı. arabada baya kirliydi. benim ön çamurluk dodiğinde çamur vardı yıkamacı sağolsun çamur çıksın diye tazzikli suyu 1cm kadar mesafeden güzelce bi su sıktı tabi bu aradada çamurla beraber boyayıda aldı. maşallah eleman kökten temizledi arabayı:D.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortak bi yeri boyadı mı diğer yerler gözüne sırıtıyor. hastalık gibi sonra heryeri boyamak istiyosun.:D. ortak silecekleri silikon silecekler var onlardan kullan.hem güzel siliyor, hemde görüntü olarak iyi duruyor.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortak bi yeri boyadı mı diğer yerler gözüne sırıtıyor. hastalık gibi sonra heryeri boyamak istiyosun.:D. ortak silecekleri silikon silecekler var onlardan kullan.hem güzel siliyor, hemde görüntü olarak iyi duruyor.

Muz tipi diyorsun sanırım, ben sevmiyoum onları, Bosch iyidir. :D