Corsa_N

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen abi arıyorum ama pahalı ya :D
Akşam bi arkadaşımla beraberdim, onda daha önceden Corsa B vardı, takmıştık o araca logosuz panjur ve aracı satarken söktü panjuru, evde bulabilirse haber edecek, çok pahalı bişey değil hem bu panjur.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akşam bi arkadaşımla beraberdim, onda daha önceden Corsa B vardı, takmıştık o araca logosuz panjur ve aracı satarken söktü panjuru, evde bulabilirse haber edecek, çok pahalı bişey değil hem bu panjur.

Süper olur abi, 30 40 liraya sıfırı satılıyordu bu panjurun. Şimdi saçma bi model logosuz yapmışlar 70 80 lira fiyat çekiyorlar.Bende inat ettim almadım. :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper olur abi, 30 40 liraya sıfırı satılıyordu bu panjurun. Şimdi saçma bi model logosuz yapmışlar 70 80 lira fiyat çekiyorlar.Bende inat ettim almadım. :)
Aynen bizde 40 liraya felan almıştık heralde, dur bakalım haber etsin arkadaşım, yazarım burdan sana.

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah ats cuplarla bir takım olmuş renkleri:sulanma:. başından beri diyorum al artık şu lanet olası logosuz panjuru:mad:, yada logoyu mat siyah folyo ile kapla:)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah ats cuplarla bir takım olmuş renkleri:sulanma:. başından beri diyorum al artık şu lanet olası logosuz panjuru:mad:, yada logoyu mat siyah folyo ile kapla:)

Mustafa abi inşallah bulursa süper olucak abi haber bekliyorum :D

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa abi inşallah bulursa süper olucak abi haber bekliyorum :D

i6372137_jack-nicholson-nodding.gif

çok güzel olacak çooook!!!;).

gkhanakman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok tok kasa ve diri duruyo aracın :) güle güle kullan jant rengin bu haliyle çok güzel bence kontra yapmış arabayla maviler olmamış