Corsa Van 1.3 CDTİ yorum

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni kurduğum şirketime 2. el Corsa C van araç almayı düşünüyorum. Minumum 2005 model olacak vede 100.000 km yi geçmemiş bir araç bakıyorum. Sizlerdende bu araçların kronik arzalarınla ilgili bilgi istiorum. Mesela negatif ne arzaları vardır, neyine dikkat etmemiz gerekir. Düzenli bakımla kaç km leri çıkarır bize?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim kronik arızalarından bir tanesi direksiyon kutusu problemi,bence ideal bir araç hem çok cimri hemde sınıfındaki peugeot 206 ya göre daha atak ve konforlu

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim kronik arızalarından bir tanesi direksiyon kutusu problemi,bence ideal bir araç hem çok cimri hemde sınıfındaki peugeot 206 ya göre daha atak ve konforlu

cengiz abiyi kutluyor ve aynı görüşte olduğumu belirtiyorum...cengiz abim ne derse o.

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:

diğeride volant arızası gec,ayrıca bazı arkadaşların gec çalışma gibi sorunları olur.10.000 kmda bakımlarını yaparsan aracın uzun ömürlü olur..abs-klima-airbeg var daha ne olsun..hız itersen oda var ..cok rahatlıkla işini görürür..
hayırlısı olsun..