corsa su eksiltme hararet lpg beyni donma problemi

Chevy2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba. Gectigimiz ay 1993 model opel corsa 1.4 aldık.
Aracı alırken opel özel servise gösterdik bi problem çıkmadı. Suanda bazen su eksiltip lpg beyni donuyor.fakat su akitma filan yok. Bazende hiç su eksiltmeden hararet yapıyor. İnip bakıyorum fan acmamis. Artı havalar soguyunca farkettim kalorifer sıcak uflemiyo sanırım termostat arızalı. Kimi ustalar conta yanmıştır diyor ama ben boşuna para vermek istemiyorum bu konuda tecrübesi olan arkadaşların görüşlerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar..

Chevy2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada kalorifere giren hortumlara baktım iptal edilip direk lpg beynine bağlamışlar. Bazen vites boşta yokuş aşağı inerken stop ediyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu iş çok zaman çok para ister contadan sorun olabilir, radyatörden olabilir, müşürden olabilir... ola bilir de olabilir. :(

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Genelde radyatör tıkalı çıkar. Ustaları boşverin, anlattıklarınız çelişiyor incelemek gerek, iyi bir servise gidin, doğru teşhis yapılır.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Genelde radyatör tıkalı çıkar. Ustaları boşverin, anlattıklarınız çelişiyor incelemek gerek, iyi bir servise gidin, doğru teşhis yapılır.

İşte aynen öyle bu radyatör yüzünden contayı yaktım ben :) ilk defa tıkanan bir radyatör gördüm sağ olsun...

Chevy2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki arkadaşlar ben servis işinden pek anlamam ama yetkili servise götürüp kesin arıza tespiti yaptirabilirmiyim ne kadar tutar? Yada nasıl bir yol izlemeliyim?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Peki arkadaşlar ben servis işinden pek anlamam ama yetkili servise götürüp kesin arıza tespiti yaptirabilirmiyim ne kadar tutar? Yada nasıl bir yol izlemeliyim?

Çok tutar. İstanbul'un hangi yakasındasınız?

Chevy2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben beşiktaş ortakoydeyim. Maslakta iki yere götürdüm conta değişecek filan dediler ama ne borularla ne radyotore nede fana baktılar. Bana güven vermediler

Chevy2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sadece neyi var ne kadar tutar kesin bilgi alabileceğim biter arıyorum ki ona göre bütçe ayarlayayim

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ben beşiktaş ortakoydeyim. Maslakta iki yere götürdüm conta değişecek filan dediler ama ne borularla ne radyotore nede fana baktılar. Bana güven vermediler

FİRMA ÜNVANI : ALUÇLAR OTOM.iNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: ATATÜRK OTO SANAYİ SİTESİ 2.KISIM 26.SK. NO:978 MASLAK / ŞİŞLİ / İSTANBUL
TELEFON: 0212 276 19 56 / 285 16 65 / 328 28 26 Fax: 0212 285 16 65

Opelim.net den arıyorum diyip, servis için randevu alırsanız gereken ilgiyi göstereceklerdir.