Corsa OPC new additions

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatih abi hayırlı olsun :) Genel olarak yakışmış araca üstündekiler :) Izgara için aynı şeyi söyleyemeyeceğim,radyatör falan görünüyor çok hoşuma gitmedi :) Birde tamponun altındaki üçgen ızgara ile olan bütünlük gitmiş malesef :( Ön lip çok iyi durmuş,bende düşünüyordum ondan da pahalı geldi :D Sticker bence güzel olmuş...double din çok güzel, ancak Board Computer'i nasıl kullanıyorsun? Direksiyondan kumanda çalışıyor mu?

*He bir de kamera neden sarı :D bendeki de orda duruyor diye sinir oluyordum,sarı sarı iyice göze batmıyor mu yahu :D

Kazasız belasız.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın gerçekten çok güzel olmuş ama Opc'de orjinal panjur daha güzel duruyor sanki.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
tekirdağda nerede bu araba be :) hiç görmedim :)

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Kişisel görüşüm: Corsa OPC'nin dışı standart olarak kalmalı.
İllâ ki birşeyler yapılacaksa,motor yüklenmeli diye düşünüyorum.. ;)

Kazasız,belasız günlerde kullanın.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
mükemmel duruyor,maaşallah....

tiseduba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş... kazasız belasız kullanın inşallah...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maşallah kazasız belasız kullan pıonner basi dıkkatımı cektı :)

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız çok hoş.:)

fatih966

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşalar araç Tekirdağ da değil arada sırada geliyor ikamet ettiğim yer Çorlu.

Emre kardeş, Ön ızgara yı birde canlı olarak görseniz ayni şeyi düşünmezsiniz diye tahmin ediyorum. Çok farklı duruyor.

Double din da pioneer F900 çok güzel çalışıyor direksiyon kumandaları da çalışıyor sadece ses e parça değiştirme için bir modül gelecek onu bekliyorum. Birtane geldi fakat aracın OPC olduğunu söylememiz gerekiyormuş oda gelince direksiyon kumandalarında bir problem kalmayacak inşallah. Double in maliyeti yaklaşık 3.500TL oldu çerçevesinide piyano lake olarak bekledim biraz onunda maliyeti ekstra oldu. Bagaj bası için ise benim için yeterli seviyede ses veriyor araç içerisinde çok güzel DVD film seyredebiliyorsunuz bir problem yok ama tabi normal tip baslarkadar değil ama karşılaştırma yapmak gerekirse 1000 watt lık bir JBL in %75 performansını alabilirsin. Benim asıl alma amacım bagajı öldürmek istemememdi öylede oldu ve performans içinde bana şu an için yeterli.

Erden arkadaşım Diblas filtre çok güzel Türkiyede araştırdım bir dağıtıcı buldum fakat pahalı olduğu için getirmiyormuş senin Türkiyede bildiğin biri var ise yardımcı olursan sevinirim.

Ayrıca Chip (Superchips) yaptırmayı düşünüyorum. Bunun için önerilerin varsa bana yazarsan sevinirim. Daha başka ne yaptırayımdan ziyade nerede ve kime yaptırma konusu benim için önemli.

Arkadaşlar yrum yazab herkeze Teşekkürler.