corsa motor taktırmak

engindokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim corsa 1.2 16valf swing var.2000 model corsa b
aldığımda 138000 de idi ve şimdi 150000 de...
Ben buna sıfır motor taktırmak istiyorum.bunun bana maliyeti ne olur acaba.
Neden yapacaksın diyenlere ise aldığım paraya satamıyacağım bende ömür boyu kullanmak istiyorum o yüzden.17500 e aldım bu arabayı
Birde şunu sormak istiyorum geçen gün piknik yapamaya giderken arabanın altını sürttüm bu bir sorun teşkil edermi ve kendim nasıl kontrol etmem gerekir.

dante38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor segistirmek mantiksiz.Kisaca attigin tas urkuttugun kusa degmez.Hadi araciniz cok aranan bir arac olsa o zaman olabilir ama corsa icin bildiginiz gibi mantikli degil.Ona verecegin paraya corsayi satip daha guclu bir araba almak daha mantikli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim corsa 1.2 16valf swing var.2000 model corsa b
aldığımda 138000 de idi ve şimdi 150000 de...
Ben buna sıfır motor taktırmak istiyorum.bunun bana maliyeti ne olur acaba.
Neden yapacaksın diyenlere ise aldığım paraya satamıyacağım bende ömür boyu kullanmak istiyorum o yüzden.17500 e aldım bu arabayı
Birde şunu sormak istiyorum geçen gün piknik yapamaya giderken arabanın altını sürttüm bu bir sorun teşkil edermi ve kendim nasıl kontrol etmem gerekir.

Sandık motor taktırmanın maliyeti ne olur hiç bilmiyorum ancak aracın altını sürttükten sonra kuru bir zemine park edin aracınızı ve ertesi gün altına bakın. Asfaltta yağ yada antifiriz yoksa problem yok demektir.

Nereyi sürttüğünüzü iyice öğrenmek için de lifte kaldırıp lamba yada fener ile kontrol edebilirsiniz bir oto tamircisine 5-10 bişey verin müsaade edecektir :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
corsa c clup te bir arkadaş almanyadan 9500 e sandık motor aldı.300-500 ruhsat işletmeye verdi .10 numara kullanıyordu