corsa mı fiesta mı

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo corsa alacağıma fiesta alırım.bu arada hiç 68 ps fiesta kullandınız mı.kalkışı astralardan daha atak(sadece hız yükselince performansı rezalet hatta yok)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo corsa alacağıma fiesta alırım.bu arada hiç 68 ps fiesta kullandınız mı.kalkışı astralardan daha atak(sadece hız yükselince performansı rezalet hatta yok)

Ben kullandım. Astra dan dahamı atak bence yanlışınız var 0-100 ü astranın daha iyi. ve fiesta 165 dedimi bitiyor.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyorum ya hız arttıkça performans yok.ilk kalkışta astradan daha atak.yazdığıma bir kez daha okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınızdır.symboller cliolar kadar olmasa da çok çok az yakıyor

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyorum ya hız arttıkça performans yok.ilk kalkışta astradan daha atak.yazdığıma bir kez daha okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınızdır.symboller cliolar kadar olmasa da çok çok az yakıyor

ben size katılmıyorum. Polo corsa alacak gücüm varken fiesta yı aklımın ucundan bile geçirmem. Ben fiestayla astrayı karşılaştırma bile yapmam varsın dediğiniz gibi ilk gaza bastığında 0-20 si daha hızlı olsun.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni fiestanin iç mekani da bana hiç hoş gelmedi, zevk ve tercih meselesi tabiki

oskimania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar b işey daha sormak istiyorum. ötv indirmi gibi bir şey yakın zamanda sözkonusu mu duyan var mı?

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle yeni fiesta. çoğunluk nasıl beğenmedi anlamadım araba tasarım ödülü bile aldı : )))))

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşeyden vaz geçtim adlara bakınca bile corsa yani. Ne o öyle feminen bir isim "Fiesta". Meksikalı kadın ismi gibi, insanın ay ay aayyy diye bağırası geliyor robert rodrigez gibi :)