Corsa Marşpiyel onarımı

seomanka

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar,

Corsa aracımı ilk aldığım dönemden beri marşpiyelinde oluşan bir göçükle yaşıyoruz. Bu duruma artık el atmaya karar verdim ama sıradan göçükçülerin halledebileceği birşey değilmiş. Eğer anlatılan doğru ise; ezik kısım kesilecek, yeni bir parça ek kaynak yapılacak, macunlanıp boyanacak. 15 cm lik bir parçanın tamiratı için 400 TL civarı maliyet çıktı. Bu tarz bir işlem yaptıran var mı içinizde? Farklı bir yol önerebileceklerin mesajlarını bekliyorum
Selamlar

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef ek donanımların tamirat maliyetleri bazen sıfır fiyatını bulabiliyor. Sıfır fiyatını araştırdınız mı hocam ? Bana 400 TL yüksek geldi.

seomanka

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Sıfır maliyeti ne demek anlamadım. Aracın orjinal parçasıdan bahsediyorum zaten üstad, yolcu taraf kapısının alt marşpiyeli.
Komple değşim kastediyorsan altından kalkılmaz. Sen sonradan taktırılan dandik plastiklerle karıştırdın sanırım.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aynen hocam sonradan takilan plastiklerle karistirmistim. Birkac yerden daha fiyat alin belki uyguna bulursunuz ancak yapilacak ise bakilinca (kesme, yenisini ekleme, boya) fiyat yuksek degil gibi.