Corsa lpg anketi

corsa için hangi LPG kiti ( sıralı sistem)

• BRC

Oy: 25 39.7%
  • ATİKER

Oy: 13 20.6%
  • LOVATO

Oy: 13 20.6%
  • ZAVOLLİ

Oy: 8 12.7%
  • -GAS

Oy: 0 0.0%
  • KME

Oy: 3 4.8%
  • ROMANO

Oy: 1 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    63

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yanılmıyorum izmiri bilen bilir çoğu yerde sabit 90km ile gidebilirsiniz ve çoğu yerde de yeşil dalga sistemi mevcut durkalk az olunca ve daha yumuşak kullanınca aracı bu değer zor değil ayrıca hatırlatıyım aracımda michelin energy 185/55/15 lastikler ve opel silverline jantlar var , motor + şanzımanda motorsilk var koyalı daha 5bin km oldu etkisini sonuna kadar gösteriyor lpgyide taktıralı 2 hafta oluyor daha önce benzinle şehiriçi 50ytl benzinle 230km yol gidiyordum 20ytl gazla 250yi çok rahatça deviriyor neresi inanılmaz geldi anlamadım çok devir çevirmeme gerek kalmıyor motorsilk sayesinde hepsi bu bu arada boşa atmak yerine ayağınız gazdan çekerseniz tüketim sıfıra düşeceğinden daha yüksek kmler elde etmek zor değil ki ben bunu bile yapmıyorum
50 ytl ile 230 km bende yapıyorum, ama 20 ytl ile 250 km diyorsun. bu çok ciddi bir tasarruf. yaklaşık %60 tasarruftan bahsediyorsun. gerçekten inanılmaz geliyor.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
20 ytl gazla 250 km??? yazım hatası var sanırım.
bu arada bu motorsilk de tam şehir efsasnesi oldu bence.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni nesil lovato gaz sistemi sayesinde oluyor 2009model sistem beyni oldukça gelişmiş bir yapıya sahip bu arada lpg sistemi 3.cü kişilere iş olanağı sağladığından bir pazarlama stratejisi gereği fabrika çıkışı olarak uygulamıyorlar kafanız basıyorsa anlarsınız ztn dalga geçmek yerine şu sitede biri adam akıllı konuşsa şimdiye kadar çok şey değişirdi de hayat böyle işte sen yap birileri yıksın napalım bu tarz insanlar olmasa bu hayat çekilmezdi ztn

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 ytl ile 230 km bende yapıyorum, ama 20 ytl ile 250 km diyorsun. bu çok ciddi bir tasarruf. yaklaşık %60 tasarruftan bahsediyorsun. gerçekten inanılmaz geliyor.
ya neresi inanılmaz geliyor ufak tefek hilelerim yok değil lastik havalarım biraz fazla yani yol tutuşu etkilemeyecek kadar elbette , yüksek basınç düşük yuvarlanma direnci uygulayınca sizde farkedersiniz sonucu

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zavoli lpgli 206'ımda 50ytl'ye anca 235km görebilmiştim. Otomatik vites diye ayaları açtırtmıştım çünkü birden kökleyince stop ediyor gibi oluyordu ekonomi için iyice kısmışlardı. :D. Yüksel gerçekten çok güzel bir rakam seninki tebrik ederim. ;)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
opel bu şahin değil ki tüp tak hiçbirşey olasın öyle olsa adamlar lpg li çıkarırdı o kadar mühendis bişe bilmiyo bizim dahiler iki dakikada olayı çözdü tebrikler
:) helal ...

LPG li fabrika çıkışı araçlar da var zaten Opel de artık yeni veya garantisi devam eden araçlarına garantili LPG montajına başlayacak,

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yüksel rakamı teyid eder misin? 20 ytl gaz ile şehirçinde 250 km mi gidiyorsun?

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt teyid ederim

bekir06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2004 1.2 corsa var.yaklaşık 5 ay önce 1000 ytl'ye tomesetto marka lpg taktırdım.ve gayet memnunum.km de ortalama 160 ykr yakıyor.çekişte falan da hiç problem yok.