CORSA in TOUCH

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugun opelin sitesinde gezerken yeni corsalarda pioneer ' ın navigasyon sistemini gördüm , bunun hakkında bilgisi olan varmı bunu opel bayilerinden arabaya monte edebiliyormuyuz , dışarıdan alsak benim corsaya monte edilebilirmi , şimdiden teşekkür ederim :D

http://www.opel.com.tr/microsites/corsa_TR/

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi nedir o rezalet. inan opel e yakıştıramadım.bildiğin bizim oto müzik tesisatçılarının yaptığı işi yapmışlar. almışlar bir tane multimedialı bir teyp.sök eskisini tak bunu. normal bizim şu anda kullandığımız turuncu ekran da duruyor dikkatini çektiyse. ben daha özel bir sistem beklerdim. o turuncu ekranı söküp oraya renkli ekranı koysalar, orjinal teybi dvd li navigasyonlu yapsalar daha güzel olurdu. en azından he bak orjinal bir görünümü var derdik. dediğim gibi adam bizim teyçilerin yaptığını yapmış. araca özel bir teyp değil yani

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teypden iyidir :D

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araçta kullanılan ürünün marka ve modeli PİONEER AVIC-F900BT
Türkiyede satışı var ama fiyat şuan için çok yüksek 2.500 ytl ile 3.000 ytl ye varan fiyatlar arasında satılıyor 2008 model bir ürün, fakat bir kaç sonra onunda fiyatı düşecektir eminim, almayı düşünen arkadaşımız olursa 2009 model pioneer ürünlerin satışa sunulmasını beklesin derim .

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjoy In Touch Pioneer resim

Arkadaşlar bende Opelin ve Vauxhall'un mikro opel sitesinden baktım Corsa Enjoy in Touch ne olaki diye...

Güzel Bir Pioneer teypmiş..
Arabanın bütünlüğüne uymamış (biraz eğreti durmuş bence)..
Telefon ve bluetooth olayı yıllardır bağırdığımız bir mevzuydu nihayet konmuş...
Ama Direksiyondan kumanda olayı yalan olmuş gibi.. mesela direksiyondan arama yapamıyoruz oda olsaymış Çok güzel olacakmış...
Ne diyelim...
Vatana millete Hayırlı olsun
(sitelerden teybin ekran görüntüsü ekledim göremeyen arkadaşlar için)

Ekli dosyalar

• corsatouch.jpg
    corsatouch.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 171
  • corsatouch2.jpg
    corsatouch2.jpg
    55.2 KB · Görüntüleme: 122

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece opsiyon listesine dvd90navi+cid(color info display) ekran seçeneği koyup fabrika çıkışı sahip olabilecekken arabanın orjinalliğini bozup böle bi işe girmesi opelin beni gercekten şaşırttı, beni hayal kırıklıgına ugratıyorlar üstte portakal ekran 1997 model astradakinden altında renkli ekran; hayırlı işler...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw nesını begenmedınızkı onceden navıgasyonlu yetp koymadılar dıye kızıyoduk sımdı koydular gene begenmıyoruz bence yol bılgısayar ekrarnının oraya koymamaları guzel olmus zaten corsa kucuk araba buyuk bır ekran yol bılgısayarının orda guzel olmazdı ama teyp uzerınde guzel olmus kumanda direksiyon kumandası bence bağlanır o teype 2.500 tl olmazsa kumanda girişi pıoneer kalıtesınden supe ettırır..

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın bütünlüğüne uymayan bir teyp arkadaşlar. nesi güzel. al bi corsa git teypçide aynısını yaptır. daha ucuza bile gelebilir.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel olmuş neresi dandik anlamıyorum rezalet kelimesini sarfederken bence biraz daha düşünün sınıfından corsadan daha iyi görünen iç mekana sahip bi araç daha yok ayrıca yeni sistem çok daha hoş üstte ekranın olmasıda bence çok güzel megolamanlıktan vazgeçelim kimse opeli opelin sitesinde aşağılayamaz görüşlerimizi sunarken bu kadar hiddetli olmazsak sevinirim