corsa gsi yardım

basykbm44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar oncelıkle herkese selam 94 corsa gsi aldım motorla ılgılı cıddı modıfıkasyonlar yapmak ıstıyorum bana fıkır verın lutfen tecrubelı arkadaslar yardım edın supercharger-dereceli-emme-headers-chip dusunuyorum yoksa turbomu ne bilim pekte tecrubem yok fıkırlerınızı paylasın lutfen yardımcı olun

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pek anlamam ama madem aracın modifiyesine bukadar bütçe ayırıyorsunuz, neden arabanızı satıp, modifiye bütçenizle beraber daha güçlü bir araç almıyorsunuz?

birde, imza alanınıza AD-SOYAD yazmanız gerekiyor, forum kuralı..

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel dostlar istanbulda opel dostlar servis yalçın abi sana istdigin saglar florya sefaköy 5 yol sanayi sitesinde sitedigin parca ve modifiye işlerinde sana yardımcı olur !!!

NOT: forum kuralları geregi ad soyad yazmak mecburidir yoksa konu

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel dostlar istanbulda opel dostlar servis yalçın abi sana istdigin saglar florya sefaköy 5 yol sanayi sitesinde sitedigin parca ve modifiye işlerinde sana yardımcı olur !!!

NOT: forum kuralları geregi ad soyad yazmak mecburidir yoksa konu kitilenebilir

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

basykbm44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı bu turbolama yaklasık olarak kaca mal olur asagı yukarı bılgısı olan varmı arkadaslar

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 ile 12 bin ytl arası olur dedigim yer git sana yardımcı olsun yalçın abi ;)

tarantula_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar oncelıkle herkese selam 94 corsa gsi aldım motorla ılgılı cıddı modıfıkasyonlar yapmak ıstıyorum bana fıkır verın lutfen tecrubelı arkadaslar yardım edın supercharger-dereceli-emme-headers-chip dusunuyorum yoksa turbomu ne bilim pekte tecrubem yok fıkırlerınızı paylasın lutfen yardımcı olun
hayırlı olsun öncelikle. turbo uygulaması corsa için pek uygun değil bence.zaten bir corsa parası daha harcarsın.ama mutlaka bir emme manifoltu ve headers yaptırmanı öneririm.filtre ve egsoz zaten klasik