corsa gsi güç artışı

Cogo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yakın bi zamanda sizi o değerli fikirlerinizi almak için kendi arabamın fotolarını gönderecem cnm son zamanlarda gti,v-tec vs gibi araçlarla dalga gecmek istedi.yakın bı zamanda bi corsa nın v-tec i geçişine sait olacaksınız eğer motorla ilgili bi öeneriniz varsa lütfen fikirlierinizi bekliyorum....:alkis:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
106 gti tamam da arabayı turbolamadan stock vti'ı bile geçmen zor...

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi corsa gsi gibi bi arabaya ne varsa yükleyecen... artık bizim opelleri bir çok arabayı bitirecek şekilde yapmamız lazım

Cogo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru söylüyorsun skyeye de elim turboda var taksam mı takmasamı dıye dusunuyorum.şimdilik yapılan işlemler blue print,kapak taşlama,sibop,headers,chip tuning,integ air filtre,sebring egsoz sistemi,alter power,ve aracın torkunu yukselttik.eger boyle bı işe yaramazsa ki bana gore yarıcak gıbı ozamn turboya gelecek sıra.

Cogo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZG38 kardesım doğru soyluyosun.Yok opeller hantal araba falan dıyolar ama bılmıyolar en olgun arabalardan bırı oldugunu:)

Cogo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emme var lexmaull bıde el yapımı var ikisinden bırı olacak hangısı daka ii performans sağlarsa dereceli için tesekkurler