::.Corsa Exclusive Garage.::.Just Corsa Get Inside.::

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl bır urun mus bu kopuk adı sanı yokmu bızde alalım :)

abi walla adını öğrenir yazarım bi ara... limon gibi kokuyo ve büyükçe bi tüp.. kalanını arkadaşa verdim :) saolsun benden çok o sildi tavanı ehueh

bauhausta 5.5 liraya sonax'ın iç döşeme temizleme spreyi var.. 1 ay önce falan arkadaşlar ondan aldı, clio ve swift in tavanlarını sildiler ama hem tavanlar ıslandı epey hemde istedikleri verimi alamadılar..

bu dediğim traş köpüğü gibi tüpte 15 lira, fırça almadık, direk sünger ve bez.. sigaradan dolayı tavan ve içteki direkler falan epey bi kararmıştı, uygulamadan sonra tertemiz olmuş, ayrıca işlem bitti baktım tavan kuru, yani camları hafif açık bırakmama falan da gerek kalmadı..

bu işlemi daha önce çok defa yapan o arkadaşta köpüğün daha iyi olduğunu söyledi, yani aklınızda olsun

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dıreklerı hallettım de tavanı dusunuyorum. kosla vanish pembesine guvenıyorum ama gene de dıger alternatıflerı degerlendırmek lazım :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi walla adını öğrenir yazarım bi ara... limon gibi kokuyo ve büyükçe bi tüp.. kalanını arkadaşa verdim :) saolsun benden çok o sildi tavanı ehueh

bauhausta 5.5 liraya sonax'ın iç döşeme temizleme spreyi var.. 1 ay önce falan arkadaşlar ondan aldı, clio ve swift in tavanlarını sildiler ama hem tavanlar ıslandı epey hemde istedikleri verimi alamadılar..

bu dediğim traş köpüğü gibi tüpte 15 lira, fırça almadık, direk sünger ve bez.. sigaradan dolayı tavan ve içteki direkler falan epey bi kararmıştı, uygulamadan sonra tertemiz olmuş, ayrıca işlem bitti baktım tavan kuru, yani camları hafif açık bırakmama falan da gerek kalmadı..

bu işlemi daha önce çok defa yapan o arkadaşta köpüğün daha iyi olduğunu söyledi, yani aklınızda olsun

Ya bu ürünün adını ögrensek süper olur Meftun, benim şirket aracının tavanı neredeyse simsiyah, sigara dan berbat olmuş, onları temizlemem lazım.Bu arada sigaraları ben içmedim onu da belirteyim :mad::mad::mad:

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dıreklerı hallettım de tavanı dusunuyorum. kosla vanish pembesine guvenıyorum ama gene de dıger alternatıflerı degerlendırmek lazım :D

Kosla vanish pembesine koptum :)

Berker abi ürünün adını en kısa zamanda yazıcam, ama başka marka olsa ve köpük olsa yine iyi sonuç alınır belki..

wolverine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünü bende merak ettım ısımını ogrenırsek cok ıyı olur, tavan ıcın ıyı urun bulmak zor .

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garajdakiler cumaya hazırlanıyo galiba abi kimse yok :)

hayırlı cumalar şimdiden...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın tavanını silmek için kullandığım ürün bu ; mucizevi bişey değil ama en azından kullandık beğendik :)

ismi FORCH diye geçiyomuş

grnt010f.jpg